Masívny konferenčný stolík GIANT 45 cm Sheesham Stone Finish

Cena 96.00
Dostupnosť: skladom u dodávateľa

DOPRAVA ZDARMA - v kombinácii so zakúpením tovaru aj z kategórie IHNEĎ K ODBERU!!!

Cena bez DPH: 80.00
Kód produktu: 37459
Dodacia lehota: 16.3.2021
Výrobca: IIG
KS

Masívny konferenčný stolík GIANT 45 cm Sheesham Stone Finish

Prírodné zrno a štvorcový tvar!

Tento krásny konferenčný stolík je rustikálny, exkluzívny a špičkovou triedou a preto je skutočným lákadlom. Nádherné zrno a prírodné znaky opotrebenia vyžarujú rustikálny a stredomorský vkus. Stolík je elegantný a jednoduchý. S dvoma veľkorysými úložnými priestormi ponúka dostatok priestoru pre vaše TV príslušenstvo.

Každý konferenčný stolík je jedinečný

Prirodzenosť a robustnosť bočného stola sa spája s puristickým dizajnom a zaisťuje prirodzené a čisté línie. Kusy nábytku GIANT odzrkadlia vašu lásku k prírode ako krásne umelecké diela vo vašich izbách. Ohromí vás stredomorská atmosféra! Dokonalú harmóniu môžete dosiahnuť v kombinácii s príborníkom alebo televíznou doskou od Sheesham.

Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý stôl je úplne jedinečný. Rany, charizmatické uzly, praskliny alebo dokonca rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva. Existujúce trhliny sa počas výrobného procesu spájajú a stabilizujú pomocou konektorov vyrobených z toho istého dreva. Preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky.

Rozmery (približne): 45 cm x 40 cm x 45 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, Sheesham, utesnené, lakované


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien