AKCIA!!

Nepremeškajte júnovú zľavu -10% navyše pre všetky pohovky! Akcia platí do 30.06.2023. Zľavový kupón POHOVKA10

Masívny konferenčný stolík GIANT 60 cm Sheesham Smoke Finish

Masívny konferenčný stolík GIANT 60 cm Sheesham Smoke Finish

Hľadáte výnimočný drevený konferenčný stolík?

Tento krásny konferenčný stolík je rustikálny, exkluzívny a elegantný, vďaka čomu je skutočným pútačom. Nádherná textúra a prirodzené známky opotrebovania vyžarujú z vášho domova rustikálny a stredomorský nádych. Stôl žiari svojím elegantným a jednoduchým dizajnom. S dvomi priestrannými policami ponúka dostatok úložného priestoru pre vaše TV príslušenstvo a dá sa skvele využiť aj ako odkladací stolík.

Každý konferenčný stolík je jedinečný

Prirodzenosť a robustnosť stola sa spája s puristickým dizajnom a zaisťuje prirodzené a jasné prostredie. Vy a vaši priatelia budete ohromení stredomorskou atmosférou! Dokonalú harmóniu dosiahnete v kombinácii s príborníkom GIANT od YOUR HOME.

Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý stôl je úplne jedinečný. Rany, charizmatické uzly, praskliny alebo dokonca rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva. Existujúce trhliny sa počas výrobného procesu spájajú a stabilizujú pomocou konektorov vyrobených z toho istého dreva. Preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky.

Rozmery (približne): 60 cm x 40 cm x 60 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná dymová úprava
Materiál: masívne drevo, Sheesham, utesnené, lakované

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk