TOALETNÉ STOLÍKY A KONZOLY

KONZOLOVÉ STOLÍKY: ŠIROKÁ ŠKÁLA JEDINEČNÝCH DIZAJNOV

Naše mimoriadne konzolové stolíky priťahujú pozornosť v každom domove! Ponúkame presne ten pravý stôl pre každý vkus a každý štýl zariaďovania - vyskúšajte to sami! Nájdite jedinečné dizajnérske konzolové stoly online v YOUR HOME a nechajte sa inšpirovať všestrannosťou nášho sortimentu.

Extravagantné dizajnové konzolové stoly pre chodby, kancelárie a obývacie priestory

S konzolovým stolíkom od YOUR HOME získate kus dizajnérskeho nábytku, ktorý je ideálne vhodný pre rôzne účely. Či už ako štýlový toaletný stolík, ušľachtilý pracovný stôl alebo extravagantný príručný stolík: V našom internetovom obchode nájdete veľký výber konzolových stolíkov, ktoré vášmu interiéru dodajú ešte väčšie čaro. Materiály, z ktorých ponúkame naše konzolové stoly, sú rovnako rozmanité ako ich možné použitie. Nájdete tu mahagónové stoly, bočné stoly z masívneho teaku so sklenenou doskou, konzolové stoly so sklenenými prednými stranami a mnoho ďalších! Vďaka ich dizajnu môžete úzke konzolové stoly úžasne využiť v každej izbe bez ohľadu na jej veľkosť, aby vám poskytli viac úložného priestoru.

Jeden konzolový stôl, veľa možností - štýlový nábytok pre individuálne požiadavky

Aby sme vám mohli ponúknuť presne ten dizajnový konzolový stolík, ktorý sa hodí do vášho interiéru, hľadáme pre naše konzolové stolíky vždy veľmi odlišné vzory. Od moderných po rustikálne, tu nájdete všetky kombinované štýly. V našej ponuke máme samozrejme veľký výber zodpovedajúcich kusov nábytku a bytových doplnkov pre všetky dizajnérske konzolové stoly . Môžete tak dokonale nadviazať na štýl svojho nového konzolového stola a vytvoriť obzvlášť harmonický koncept bývania. Kombinujte stôl napríklad so zladeným príborníkom, položte ho na koberec v rovnakom dizajne alebo ho postavte ku stojanovej lampe v dokonalej harmónii. Vďaka kompaktným rozmerom konzolového stolíka ho viete umiestniť aj v menších miestnostiach - napríklad na chodbe vedľa vašej šatne alebo ako prídavná polica v obývacej izbe. Objavte s nami teraz svoj nový dizajnový konzolový stôl!

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien