Masívny príručný stolík S 60 cm mango, prírodný

Cena 102.00
Dostupnosť: skladom u dodávateľa

DOPRAVA ZDARMA - v kombinácii so zakúpením tovaru aj z kategórie IHNEĎ K ODBERU!!!

Cena bez DPH: 85.00
Kód produktu: 41001
Dodacia lehota: 9.3.2021
Výrobca: IIG
KS

Masívny príručný stolík S 60 cm mango, prírodný
 

Páči sa vám individuálne?

Mangové tvrdé drevo je obzvlášť stabilné a odolné, pretože tento strom rastie aj pri kolísavých teplotách a silných dažďoch. Vďaka týmto vlastnostiam je drevo obzvlášť trvanlivé. Masívny príručný stolík S vyrobený z manga zaujme extravagantným tvarom. Prirodzenosť a robustnosť v kombinácii s extravagantným dizajnom vyžarujú prirodzenú atmosféru.

Pre špeciálny vzhľad vo vašej domácnosti

So šírkou 60 cm je ideálny ako príručný stolík. Dizajnový stôl vo forme písmena S nastavuje moderné akcenty. Spodný povrch je možné perfektne použiť ako ďalšiu poličku. Vďaka jedinečnému zrnu je každý konferenčný stolík jedinečný. Prírodné drevo vykazuje nerovnosti a farebné odchýlky. Je vhodný, aby odrážal vašu lásku k prírode ako nádherný umelecký predmet vo vašich miestnostiach.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stolík je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery: (cca): 40 cm x 60 cm x 30 cm (ŠxVxH)
Farba:  prírodná
Materiál: masívne drevo mango

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien