Masívny konferenčný stolík GIANT 60 cm Sheesham Stone Finish

- 29% ZĽAVA 20€ NA PRVÝ NÁKUP NAD 200€! KUPÓN ZĽAVA20

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 36331
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 149.10
178.92 ks
Pôvodná cena 252.00, Zľava 29 %

Masívny konferenčný stolík GIANT 60 cm Sheesham Stone Finish

Prírodné zrno a štvorcový tvar!

Tento krásny konferenčný stolík je rustikálny, exkluzívny a špičkovou triedou a preto je skutočným lákadlom. Nádherné zrno a prírodné znaky opotrebenia vyžarujú rustikálny a stredomorský vkus. Stolík je elegantný a jednoduchý. S dvoma veľkorysými úložnými priestormi ponúka dostatok priestoru pre vaše TV príslušenstvo.

Každý konferenčný stolík je jedinečný

Prirodzenosť a robustnosť bočného stola sa spája s puristickým dizajnom a zaisťuje prirodzené a čisté línie. Kusy nábytku GIANT odzrkadlia vašu lásku k prírode ako krásne umelecké diela vo vašich izbách. Ohromí vás stredomorská atmosféra! Dokonalú harmóniu môžete dosiahnuť v kombinácii s príborníkom alebo televíznou doskou od Sheesham.

Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý stôl je úplne jedinečný. Rany, charizmatické uzly, praskliny alebo dokonca rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva. Existujúce trhliny sa počas výrobného procesu spájajú a stabilizujú pomocou konektorov vyrobených z toho istého dreva. Preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky.

Rozmery (približne): 60 cm x 40 cm x 60 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, Sheesham, utesnené, lakované

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien