Masívny konferenčný stolík GIANT 45 cm Sheesham Smoke Finish

Masívny konferenčný stolík GIANT 45 cm Sheesham Smoke Finish

Hľadáte výnimočný drevený konferenčný stolík?

Tento krásny konferenčný stolík je rustikálny, exkluzívny a elegantný, vďaka čomu je skutočným pútačom. Nádherná textúra a prirodzené známky opotrebovania vyžarujú z vášho domova rustikálny a stredomorský nádych. Stôl žiari svojím elegantným a jednoduchým dizajnom. S dvomi priestrannými policami ponúka dostatok úložného priestoru pre vaše TV príslušenstvo a dá sa skvele využiť aj ako odkladací stolík.

Každý konferenčný stolík je jedinečný

Prirodzenosť a robustnosť stola sa spája s puristickým dizajnom a zaisťuje prirodzené a jasné prostredie. Vy a vaši priatelia budete ohromení stredomorskou atmosférou! Dokonalú harmóniu dosiahnete v kombinácii s príborníkom GIANT od YOUR HOME.

Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý stôl je úplne jedinečný. Rany, charizmatické uzly, praskliny alebo dokonca rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva. Existujúce trhliny sa počas výrobného procesu spájajú a stabilizujú pomocou konektorov vyrobených z toho istého dreva. Preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky.

Rozmery (približne): 45 cm x 40 cm x 45 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná dymová úprava
Materiál: masívne drevo, Sheesham, utesnené, lakované

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk