Masívny konferenčný stolík GIANT 90 cm Sheesham Stone Finish

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 37438
Dodacia lehota: 7.10.2021
Výrobca: IIG
Vrátenie tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 197.00
236.40
KS

Masívny konferenčný stolík GIANT 90 cm Sheesham Stone Finish

Konferenčný stolík z masívneho dreva

Tento krásny konferenčný stolík je rustikálny, exkluzívny a špičkovou triedou a preto je skutočným lákadlom. Nádherné zrno a prírodné znaky opotrebenia vyžarujú rustikálny a stredomorský vkus. Stolík je elegantný a jednoduchý. S dvoma veľkorysými úložnými priestormi ponúka dostatok priestoru pre vaše TV príslušenstvo.

Každý konferenčný stolík je jedinečný

Prirodzenosť a robustnosť bočného stola sa spája s puristickým dizajnom a zaisťuje prirodzené a čisté línie. Kusy nábytku GIANT odzrkadlia vašu lásku k prírode ako krásne umelecké diela vo vašich izbách. Ohromí vás stredomorská atmosféra! Dokonalú harmóniu môžete dosiahnuť v kombinácii s príborníkom alebo televíznou doskou od Sheesham.

Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý stôl je úplne jedinečný. Rany, charizmatické uzly, praskliny alebo dokonca rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva. Existujúce trhliny sa počas výrobného procesu spájajú a stabilizujú pomocou konektorov vyrobených z toho istého dreva. Preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky.

Rozmery (približne): 90 cm x 40 cm x 60 cm (ŠxVxH)
Hrúbka stolovej dosky: 100 mm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, Sheesham, utesnené, lakované


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien