Masívny konferenčný stolík GIANT 90 cm Sheesham Stone Finish

Masívny konferenčný stolík GIANT 90 cm Sheesham Stone Finish

Konferenčný stolík z masívneho dreva

Tento krásny konferenčný stolík je rustikálny, exkluzívny a špičkovou triedou a preto je skutočným lákadlom. Nádherné zrno a prírodné znaky opotrebenia vyžarujú rustikálny a stredomorský vkus. Stolík je elegantný a jednoduchý. S dvoma veľkorysými úložnými priestormi ponúka dostatok priestoru pre vaše TV príslušenstvo.

Každý konferenčný stolík je jedinečný

Prirodzenosť a robustnosť bočného stola sa spája s puristickým dizajnom a zaisťuje prirodzené a čisté línie. Kusy nábytku GIANT odzrkadlia vašu lásku k prírode ako krásne umelecké diela vo vašich izbách. Ohromí vás stredomorská atmosféra! Dokonalú harmóniu môžete dosiahnuť v kombinácii s príborníkom alebo televíznou doskou od Sheesham.

Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý stôl je úplne jedinečný. Rany, charizmatické uzly, praskliny alebo dokonca rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva. Existujúce trhliny sa počas výrobného procesu spájajú a stabilizujú pomocou konektorov vyrobených z toho istého dreva. Preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky.

Rozmery (približne): 90 cm x 40 cm x 60 cm (ŠxVxH)
Hrúbka stolovej dosky: 100 mm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, Sheesham, utesnené, lakované

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk