Elegantný konferenčný stolík INDUSTRIAL STORAGE 60 cm mango, biely

- 26%

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40892
Dodacia lehota: január
Dostupnosť: január
Cena bez DPH: 141.83
170.20
Pôvodná cena 230.00, Zľava 26 %
KS

Elegantný konferenčný stolík INDUSTRIAL STORAGE 60 cm mango, biely

Každý konferenčný stolík je úžasný a jedinečný

Čaká na vás ručne vyrobený jedinečný kúsok! Náš konferenčný stolík INDUSTRIAL STORAGE je skutočným skvostom a inšpiruje dizajnom aj funkčnosťou. Doska stola je vyrobená z masívneho mangového dreva, ktoré bolo spracované ručne v mierne zvlnenom doskovom tvare. Prírodné zrno vysoko kvalitného dreva bolo zámerne ponechané v jeho prirodzenej kráse a zdôraznené lakom. Mangové drevo je známe svojou rozmanitosťou farieb - takže sa môžete tešiť na stolovú dosku, ktorá je absolútne jedinečná z hľadiska farebného prechodu a zrnitosti!

Skrýva sa tu veľa úložného priestoru

Biele telo stolíka je tiež prepracovaným ručne vyrobeným dizajnovým šperkom, ktoré je nalakované v trendy industriálnom vzhľade. Malé vlny a farebné odchýlky v materiáli dokonale podčiarkujú prirodzený ošúchaný elegantný vzhľad konferenčného stolíka. Špeciálna vlastnosť: Noha pozostáva zo starej rybárskej kade, ktorá sa používala na rybolov. Starostlivo vyčistené a spojené s doskou stola tvoria jedinečný konferenčný stolík, ktorý je svetovým unikátom. Ale nielen dizajn je skutočným pútačom pozornosti, okrúhly stôl má čo ponúknuť aj z hľadiska funkčnosti. Jedna polovica stolovej dosky sa dá zložiť vďaka zabudovaným pántom. Do priestranného tela stola tak môžete uložiť deky, vankúše alebo časopisy z dohľadu.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Veľkosť (cca): 61 cm x 31 cm x 61 cm (ŠxVxH)
Hrúbka stola: 20 mm 
Farba: biela, prírodná 
Materiál: masívne dreva, mango, kovové telo 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien