Ručne vyrobený konferenčný stolík ORIENT STORAGE 70 cm meď, akácia

- 40% DORUČENIE DO VIANOC VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA!

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 41454
Dodacia lehota: 20.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 167.50
201.00 ks
Pôvodná cena 335.00, Zľava 40 %

Ručne vyrobený konferenčný stolík ORIENT STORAGE 70 cm meď, akácia

Tento stolík je ručne vyrobený a jedinečný

Čaká na vás ručne vyrobený jedinečný kúsok! Tento mimoriadny stôl je ručne tvarovaný v tradičnom kladivovom vzhľade. Každý povrch sa stáva svedectvom skutočného remeselného spracovania a priťahuje pozornosť všetkých ako úžasný jedinečný exemplár. Skladacia stolová doska je vyrobená z masívneho akátového dreva. Drevo si vedome zachovávalo svoju prirodzenú krásu a bolo zvýraznené lakom.

Ponúka dostatok úložného priestoru

Malé vlny a farebné rozdiely v materiáli zdôrazňujú prirodzený ošumělý elegantný vzhľad dokonalého konferenčného stolíka. Ale nielen dizajn je skutočným pútačom pozornosti, ale aj funkčnosťou má čo ponúknuť. Jedna polovica stolovej dosky má zabudovaný pánt, aby sa dala otočiť. Do priestranného tela tak môžete uložiť prikrývky, vankúše alebo časopisy.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. To všetko nie sú dôvody na reklamáciu. Povrch stolíka sa vyrába zložitým procesom, ktorý každému stolu poskytuje jeho jedinečnú patinu.

Veľkosť (cca): 70 cm x 33 cm x 70 cm (ŠxVxH) 
Farba: stolová doska prírodná, telo medené 
Materiál: 
Stolová doska: masívne drevo, akácia
Telo: hliník, ručná práca 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien