Dizajnová nástenná dekorácia SHARK 68 cm, sada dvoch kusov, strieborná

Dizajnová nástenná dekorácia SHARK 68 cm, sada dvoch kusov, strieborná

Morské živé doplnky pre váš domov

S nástennou dekoráciou SHARK sa do vášho domova nasťahujú skutočné skvosty! Nástenné dekorácie v striebornej farbe zaujmú detailným dizajnom a lesklým povrchom. Vďaka vysokokvalitnej zliatine kovu a hliníka sú závesné námorné bytové doplnky obzvlášť pevné a stanú sa sochárskym vrcholom vášho domova. Prineste si morskú náladu jednoducho domov a postavte sochy žralokov na zodpovedajúci príborník alebo do svojej námornej jedálne!

Sochárske nástenné dekorácie žraloka v zlatej farbe

Námorná dekorácia si príde na svoje aj vo vašej kúpeľni! Extravagantná nástenná dekorácia vytvára luxusnú atmosféru v každej miestnosti a stane sa skutočným pútačom. Náš tip na interiér: Skombinujte dekoráciu žraloka s ďalšími dekoračnými doplnkami v striebornej farbe – vytvoríte tak ucelený koncept bývania!


Poznámka: Vyrobené ručne. Charakteristické sú malé hrbole, vďaka ktorým je každý exemplár jedinečný a nezameniteľný.  Povrch je vyrábaný komplexným chemickým procesom, ktorý dáva každej dekorácii jedinečnú patinu.

Veľkosť (približne): 68 cm x 22 cm x 17 cm (ŠxVxH)
Farba: strieborná
Materiál: zliatina kovu a hliníka

 

Námorný

V obývačke takmer počujete, ako sa rútia vlny... námornícky vzhľad vytvára vo vašom domove skutočný dovolenkový pocit. Samozrejme by nemali chýbať odtiene modrej, dekorácie ako mušle, naplavené drevo a lampy z lana. Motívy kotiev zdokonaľujú tento uvoľnený štýl zariadenia.

Kovová hliníková zliatina

Tu sa stretávajú kvalitné materiály a prepracované spracovanie! Naše bytové doplnky a nábytok z kvalitnej zliatiny kovu a hliníka sa stanú lesklým stredobodom vášho interiéru a zaujmú elegantným vzhľadom a odolným povrchom.

Jednoduchá starostlivosť

Náš nábytok sa vyznačuje kvalitnými materiálmi a starostlivým spracovaním. Okrem elegantného dizajnu by sa podľa nás nemalo zanedbávať každodenné používanie - preto je váš nový obľúbený kúsok obzvlášť odolný a nenáročný na údržbu!

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk