Dizajnová námorná dekorácia SHARK 68 cm, zlatá

Dizajnová námorná dekorácia SHARK 68 cm, zlatá

Morské živé doplnky pre váš domov

S nástennou dekoráciou SHARK sa do vášho domova nasťahujú skutočné skvosty! Nástenné dekorácie v zlatej farbe zaujmú detailným dizajnom a lesklým povrchom. Vďaka vysokokvalitnej zliatine kovu a hliníka sú závesné námorné bytové doplnky obzvlášť pevné a stanú sa sochárskym vrcholom vášho domova. Prineste si morskú náladu jednoducho domov a postavte sochy žralokov na zodpovedajúci príborník alebo do svojej námornej jedálne!

Sochárske nástenné dekorácie žraloka v zlatej farbe

Námorná dekorácia si príde na svoje aj vo vašej kúpeľni! Extravagantná nástenná dekorácia vytvára luxusnú atmosféru v každej miestnosti a stane sa skutočným pútačom. Náš tip na interiér: Skombinujte dekoráciu žraloka s ďalšími dekoračnými doplnkami v zlatej farbe – vytvoríte tak ucelený koncept bývania!


Poznámka: Vyrobené ručne. Charakteristické sú malé hrbole, vďaka ktorým je každý exemplár jedinečný a nezameniteľný.  Povrch je vyrábaný komplexným chemickým procesom, ktorý dáva každej dekorácii jedinečnú patinu.

Veľkosť (približne): 68 cm x 44 cm x 23 cm (ŠxVxH)
Farba: zlatá
Materiál: zliatina kovu a hliníka

 

Námorný

V obývačke takmer počujete, ako sa rútia vlny... námornícky vzhľad vytvára vo vašom domove skutočný dovolenkový pocit. Samozrejme by nemali chýbať odtiene modrej, dekorácie ako mušle, naplavené drevo a lampy z lana. Motívy kotiev zdokonaľujú tento uvoľnený štýl zariadenia.

Kovová hliníková zliatina

Tu sa stretávajú kvalitné materiály a prepracované spracovanie! Naše bytové doplnky a nábytok z kvalitnej zliatiny kovu a hliníka sa stanú lesklým stredobodom vášho interiéru a zaujmú elegantným vzhľadom a odolným povrchom.

Ručne vyrobené

S týmto dizajnovým predmetom získate niečo veľmi výnimočné! Krok za krokom sa tu vykonávala starostlivá ručná práca s cieľom dosiahnuť dokonalý dizajnový zážitok. Malé hrbolčeky a charizmatické črty sú znakom autenticity a jedinečnosti!

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk