Dizajnová námorná dekorácia WAL 70 cm, mosadz

Dizajnová námorná dekorácia WAL 70 cm, mosadz

Námorný bytový doplnok pre váš domov

So sochou WAL sa k vám nasťahuje skutočný šperk! Dizajnová veľryba z mosadze zaujme detailným prevedením a lesklým povrchom. Vďaka vysokokvalitnej zliatine kovu a hliníka je námorný bytový doplnok na podstavci obzvlášť pevný a stane sa sochárskym zvýraznením vo vašej obývačke. Ľahko si prineste morskú atmosféru domov a umiestnite sochu veľryby na zodpovedajúci príborník alebo do svojej námornej jedálne!

Sochárska dekorácia veľryby z mosadze

Námornícka socha vynikne aj vo vašej kúpeľni! Extravagantná dekorácia vytvára luxusnú atmosféru v každej miestnosti a stáva sa skutočným pútačom. Náš tip na interiér: Skombinujte dekoráciu veľryby s ďalšími bytovými doplnkami v mosadzi a zlate – vytvoríte tak ucelený koncept bývania!


Poznámka: Vyrobené ručne. Charakteristické sú malé hrbole, vďaka ktorým je každý exemplár jedinečný a nezameniteľný.  Povrch je vyrábaný komplexným chemickým procesom, ktorý dáva každej dekorácii jedinečnú patinu.

Veľkosť (približne): 70 cm x 41 cm x 24 cm (ŠxVxH)
Základňa: 21 cm x 3 cm x 15 cm (ŠxVxH)
Farba: zlatá
Materiál: zliatina kovu a hliníka

 

Námorný

V obývačke takmer počujete, ako sa rútia vlny... námornícky vzhľad vytvára vo vašom domove skutočný dovolenkový pocit. Samozrejme by nemali chýbať odtiene modrej, dekorácie ako mušle, naplavené drevo a lampy z lana. Motívy kotiev zdokonaľujú tento uvoľnený štýl zariadenia.

Kovová hliníková zliatina

Tu sa stretávajú kvalitné materiály a prepracované spracovanie! Naše bytové doplnky a nábytok z kvalitnej zliatiny kovu a hliníka sa stanú lesklým stredobodom vášho interiéru a zaujmú elegantným vzhľadom a odolným povrchom.

Ručne vyrobené

S týmto dizajnovým predmetom získate niečo veľmi výnimočné! Krok za krokom sa tu vykonávala starostlivá ručná práca s cieľom dosiahnuť dokonalý dizajnový zážitok. Malé hrbolčeky a charizmatické črty sú znakom autenticity a jedinečnosti!

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk