Baroková nástenná konzola SCALA 80 cm, zlatá

DOPRAVA ZDARMA

V balení po štyroch kusoch. Uvedená cena platí za jeden kus.

Výrobca: Invicta Interior
Dodacia lehota: 1 - 3 týždne
Kód: 42265
EAN: 4251854724765
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
56.00 bez DPH
67.20 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Baroková nástenná konzola SCALA 80 cm, zlatá

Dizajnová nástenná konzola je štýlovou dekoráciou na stenu

Prečo by mal byť základ umeleckého diela vždy jednoduchý? Dizajnový nástenný držiak 80 cm z hliníka dokazuje, že aj na malom priestore a s jednoduchými tvarmi sa dá vytvoriť skvelý pútač. Táto nadčasovo navrhnutá nástenná konzola je ručne vyrobená a navrhnutá v hravej základnej forme. Je ideálna ako základ pre vzácne vázy, vzácne zberateľské predmety a dekoratívne umelecké diela. Pri výrobe tohto dizajnového nástenného držiaka sa čistý hliník tvaruje a leští pri vysokých teplotách, až kým sa nezíska lesklý povrch so zaujímavými deformačnými efektmi. Vďaka tomu je každý kus jedinečný a ideálny na uskladnenie alebo prezentáciu zberateľských predmetov.

Bez námahy skĺbená funkčnosť a estetika

Prečo by čistá krása a praktická funkčnosť nemohli ísť ruka v ruke? Dizajnová nástenná konzola je dostatočne elegantná a praktická na to, aby dokázala, že forma a funkčnosť nemusia byť na druhom mieste. Nástenný držiak sa ľahko pripevňuje a vytvára na stene priestor šetriaci úložný priestor, ktorý je navyše mimoriadne dekoratívny.

Veľkosť (cca): 35 cm x 80 cm x 17 cm (ŠxVxH) 
Farba: zlatá
Materiál: leštený hliník 

 

Barokový

Ušľachtilý, vznešenejší – barokový. Ak máte radi luxus, tento štýl je pre vás ako stvorený. Zlaté a strieborné povrchy, zamatové látky a umelecké dekorácie určujú tento extravagantný trend zariaďovania. Ako z inej doby, barokový nábytok a doplnky urobia z vášho domova veľmi výnimočné miesto.

Ručne vyrobené

S týmto dizajnovým predmetom získate niečo veľmi výnimočné! Krok za krokom sa tu vykonávala starostlivá ručná práca s cieľom dosiahnuť dokonalý dizajnový zážitok. Malé hrbolčeky a charizmatické črty sú znakom autenticity a jedinečnosti!

Zlatý vzhľad

Luxusný, ušľachtilý, extravagantný: vzácny kov s teplým trblietaním je nesporným symbolom exkluzivity už tisíce rokov. Náš nábytok a doplnky so zlatými akcentmi vždy upútajú pozornosť vo vašej domácnosti – bez ohľadu na to, či sú vyrobené z dreva, látky alebo kovu.

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk