AKCIA!!

Nepremeškajte júnovú zľavu -10% navyše pre všetky pohovky! Akcia platí do 30.06.2023. Zľavový kupón POHOVKA10

Dizajnová námorná dekorácia SHARK 103 cm, zlatá

Dizajnová námorná dekorácia SHARK 103 cm, zlatá

Morské živé doplnky pre váš domov

S nástennou dekoráciou SHARK sa do vášho domova nasťahujú skutočné skvosty! Nástenné dekorácie v zlatej farbe zaujmú detailným dizajnom a lesklým povrchom. Vďaka vysokokvalitnej zliatine kovu a hliníka sú závesné námorné bytové doplnky obzvlášť pevné a stanú sa sochárskym vrcholom vášho domova. Prineste si morskú náladu jednoducho domov a postavte sochy žralokov na zodpovedajúci príborník alebo do svojej námornej jedálne!

Sochárske nástenné dekorácie žraloka v zlatej farbe

Námorná dekorácia si príde na svoje aj vo vašej kúpeľni! Extravagantná nástenná dekorácia vytvára luxusnú atmosféru v každej miestnosti a stane sa skutočným pútačom. Náš tip na interiér: Skombinujte dekoráciu žraloka s ďalšími dekoračnými doplnkami v zlatej farbe – vytvoríte tak ucelený koncept bývania!


Poznámka: Vyrobené ručne. Charakteristické sú malé hrbole, vďaka ktorým je každý exemplár jedinečný a nezameniteľný.  Povrch je vyrábaný komplexným chemickým procesom, ktorý dáva každej dekorácii jedinečnú patinu.

Veľkosť (približne): 103 cm x 55 cm x 34 cm (ŠxVxH)
Základňa:
32 cm x 3 cm x 22 cm (ŠxVxH)
Farba: zlatá
Materiál: zliatina kovu a hliníka

 

Námorný

V obývačke takmer počujete, ako sa rútia vlny... námornícky vzhľad vytvára vo vašom domove skutočný dovolenkový pocit. Samozrejme by nemali chýbať odtiene modrej, dekorácie ako mušle, naplavené drevo a lampy z lana. Motívy kotiev zdokonaľujú tento uvoľnený štýl zariadenia.

Kovová hliníková zliatina

Tu sa stretávajú kvalitné materiály a prepracované spracovanie! Naše bytové doplnky a nábytok z kvalitnej zliatiny kovu a hliníka sa stanú lesklým stredobodom vášho interiéru a zaujmú elegantným vzhľadom a odolným povrchom.

Ručne vyrobené

S týmto dizajnovým predmetom získate niečo veľmi výnimočné! Krok za krokom sa tu vykonávala starostlivá ručná práca s cieľom dosiahnuť dokonalý dizajnový zážitok. Malé hrbolčeky a charizmatické črty sú znakom autenticity a jedinečnosti!

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk