VÍKENDOVÁ ZĽAVA NAVYŠE PREDĹŽENÁ DO 27.02.2024! ZĽAVA NA VŠETKO - 10%! ZĽAVOVÝ KUPÓN! ZĽAVA10

Dizajnová nástenná dekorácia SHARK 68 cm, sada dvoch kusov, zlatá

Dizajnová nástenná dekorácia SHARK 68 cm, sada dvoch kusov, zlatá

Morské živé doplnky pre váš domov

nástennou dekoráciou SHARK sa do vášho domova nasťahujú skutočné skvosty! Nástenné dekorácie v zlatej farbe zaujmú detailným dizajnom a lesklým povrchom. Vďaka vysokokvalitnej zliatine kovu a hliníka sú závesné námorné bytové doplnky obzvlášť pevné a stanú sa sochárskym vrcholom vášho domova. Prineste si morskú náladu jednoducho domov a postavte sochy žralokov na zodpovedajúci príborník alebo do svojej námornej jedálne!

Sochárske nástenné dekorácie žraloka v zlatej farbe

Námorná dekorácia si príde na svoje aj vo vašej kúpeľni! Extravagantná nástenná dekorácia vytvára luxusnú atmosféru v každej miestnosti a stane sa skutočným pútačom. Náš tip na interiér: Skombinujte dekoráciu žraloka s ďalšími dekoračnými doplnkami v zlatej farbe – vytvoríte tak ucelený koncept bývania!


Poznámka: Vyrobené ručne. Charakteristické sú malé hrbole, vďaka ktorým je každý exemplár jedinečný a nezameniteľný.  Povrch je vyrábaný komplexným chemickým procesom, ktorý dáva každej dekorácii jedinečnú patinu.

Veľkosť (približne): 68 cm x 22 cm x 17 cm (ŠxVxH)
Farba: zlatá
Materiál: zliatina kovu a hliníka

 

Námorný

V obývačke takmer počujete, ako sa rútia vlny... námornícky vzhľad vytvára vo vašom domove skutočný dovolenkový pocit. Samozrejme by nemali chýbať odtiene modrej, dekorácie ako mušle, naplavené drevo a lampy z lana. Motívy kotiev zdokonaľujú tento uvoľnený štýl zariadenia.

Kovová hliníková zliatina

Tu sa stretávajú kvalitné materiály a prepracované spracovanie! Naše bytové doplnky a nábytok z kvalitnej zliatiny kovu a hliníka sa stanú lesklým stredobodom vášho interiéru a zaujmú elegantným vzhľadom a odolným povrchom.

Jednoduchá starostlivosť

Náš nábytok sa vyznačuje kvalitnými materiálmi a starostlivým spracovaním. Okrem elegantného dizajnu by sa podľa nás nemalo zanedbávať každodenné používanie - preto je váš nový obľúbený kúsok obzvlášť odolný a nenáročný na údržbu!

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk