Ozdobný konferenčný stolík GINKGO 35 cm, zlatý

Ozdobný konferenčný stolík GINKGO 35 cm, zlatý

Glamour sa stretáva s prírodným dizajnom: Zlatý konferenčný stolík ginkgo

Konferenčný stolík GINKGO očarí na prvý pohľad! Valcový rám stola v zlatej farbe pozostáva z mnohých malých listov ginka. Charakteristické vrúbky a žilkovanie listov dokonale podčiarkujú autentický vzhľad listov ginka. Okrúhly sklenený tanier ponúka pekné miesto na odloženie sviečok, kávy alebo štýlových doplnkov.

Ručne vyrábané stoly pre váš domov

Ginko symbolizuje dlhý život, neporaziteľnosť a priateľstvo. Či už v spálni alebo v obývačke: extravagantný kus nábytku vytvára luxusnú atmosféru v každej izbe. Náš tip na interiér: Skombinujte odkladací stolík s ďalšími detailne prepracovanými dekoratívnymi doplnkami v zlatej farbe – vytvoríte tak ucelený koncept bývania!


Poznámka : Tento produkt je ručne vyrobený. Charakteristické sú pre to malé hrbolčeky, vďaka ktorým je každá kópia jedinečná a nezameniteľná. Tieto vlastnosti nie sú dôvodom na reklamáciu.

Veľkosť (približne): 36 cm x 46 cm x 36 cm (ŠxVxH)
Max. nosnosť: 30 kg
Materiál: bezpečnostné sklo, hliníková zliatina
Farba: transparentná, zlatá

 

Zlatý vzhľad

Luxusný, ušľachtilý, extravagantný: vzácny kov s teplým trblietaním je nesporným symbolom exkluzivity už tisíce rokov. Náš nábytok a doplnky so zlatými akcentmi vždy upútajú pozornosť vo vašej domácnosti – bez ohľadu na to, či sú vyrobené z dreva, látky alebo kovu.

Bezpečnostné sklo

Náš nábytok s elegantnými sklenenými prvkami je moderným pútačom v akomkoľvek prostredí. Aby bola zaručená dlhá životnosť dizajnového nábytku a doplnkov, pozostávajú výlučne z obzvlášť tvrdého a nerozbitného bezpečnostného skla.

Ručne vyrobené

S týmto dizajnovým predmetom získate niečo veľmi výnimočné! Krok za krokom sa tu vykonávala starostlivá ručná práca s cieľom dosiahnuť dokonalý dizajnový zážitok. Malé hrbolčeky a charizmatické črty sú znakom autenticity a jedinečnosti!

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk