Dizajnová nástenná dekorácia GINKGO 35 cm, zlatá

Dizajnová nástenná dekorácia GINKGO 35 cm, zlatá

Glamour s prírodným dizajnom: zlatá nástenná dekorácia z ginka

S nástennou dekoráciou GINKGO sa do vášho domova nasťahuje skutočný šperk! Zlaté listy zaujmú detailným dizajnom a lesklým povrchom. Skutočná ručná práca - vďaka filigránovému spracovaniu listov ginka z kvalitnej zliatiny kovu a hliníka sa obývací doplnok stane trojrozmerným vrcholom vašej obývačky!

Ručne vyrobený bytový doplnok pre váš domov

Ginko symbolizuje dlhý život, neporaziteľnosť a priateľstvo. Či už v spálni alebo v jedálni: extravagantný dekoratívny kúsok vytvorí luxusnú atmosféru v každej miestnosti. Náš tip na interiér: Skombinujte dekoráciu listov s ďalšími detailne prepracovanými dekoračnými doplnkami v zlatej farbe – vytvoríte tak ucelený koncept bývania!


Poznámka: Tento prvok je ručne vyrobený. Charakteristické pre to sú malé hrbolčeky, vďaka ktorým je každá kópia jedinečná a nezameniteľná. Tieto vlastnosti nie sú dôvodom na reklamáciu.

Veľkosť (približne): 35 cm x 38 cm x 2 cm (ŠxVxH)
Materiál: kov, hliníková zliatina
Farba: zlatá

 

Zlatý vzhľad

Luxusný, ušľachtilý, extravagantný: vzácny kov s teplým trblietaním je nesporným symbolom exkluzivity už tisíce rokov. Náš nábytok a doplnky so zlatými akcentmi vždy upútajú pozornosť vo vašej domácnosti – bez ohľadu na to, či sú vyrobené z dreva, látky alebo kovu.

Ručne vyrobené

S týmto dizajnovým predmetom získate niečo veľmi výnimočné! Krok za krokom sa tu vykonávala starostlivá ručná práca s cieľom dosiahnuť dokonalý dizajnový zážitok. Malé hrbolčeky a charizmatické črty sú znakom autenticity a jedinečnosti!

Mestská džungľa

Svieža zeleň, veľa rastlín a veľa dreva, takto sa dá v skratke zhrnúť tento štýl bývania. Myšlienka za tým: vniesť do vlastných domovov atmosféru prírody a originality. Vlastnej kreativite sa medze nekladú!

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk