Dizajnová nástenná dekorácia TREE OF LIFE XXL 170 cm, zlatá

Dizajnová nástenná dekorácia TREE OF LIFE XXL 170 cm, zlatá

Glamour sa stretáva s prírodným dizajnom: zlatá dekorácia na stenu

S veľkou nástennou dekoráciou TREE OF LIFE XXL sa k vám nasťahuje skutočný klenot! Zlatý strom života zaujme svojou pompéznou veľkosťou a lesklým povrchom. Skutočná ručná práca - vďaka filigránskemu prepracovaniu listov ginka z kovu sa bytový doplnok stane trojrozmerným vrcholom vašej obývačky!

Ručne vyrobený XXL bytový doplnok

Strom života symbolizuje silu, múdrosť a dlhovekosť . Či už v spálni alebo v jedálni: extravagantný dekoratívny kúsok vytvorí luxusnú atmosféru v každej miestnosti s veľkými stenami. Náš tip do interiéru: Skombinujte ozdobu s ďalšími detailne prepracovanými dekoračnými doplnkami v zlatej farbe – vytvoríte tak ucelený koncept bývania!

Veľkosť (približne): 132 cm x 169 cm x 4 cm (ŠxVxH)
Materiál: hliník
Farba: zlatá

 

Zlatý vzhľad

Luxusný, ušľachtilý, extravagantný: vzácny kov s teplým trblietaním je nesporným symbolom exkluzivity už tisíce rokov. Náš nábytok a doplnky so zlatými akcentmi vždy upútajú pozornosť vo vašej domácnosti – bez ohľadu na to, či je vyrobené z dreva, látky alebo kovu.

Ručne vyrobené

S týmto dizajnovým predmetom získate niečo veľmi výnimočné! Krok za krokom sa tu vykonávala starostlivá ručná práca s cieľom dosiahnuť dokonalý dizajnový zážitok. Malé hrbolčeky a charizmatické črty sú znakom autenticity a jedinečnosti!

Mestská džungľa

Svieža zeleň, veľa rastlín a veľa dreva, takto sa dá v skratke zhrnúť tento štýl bývania . Myšlienka za tým: vniesť do vlastných štyroch domovov prírodu a originalitu. Vlastnej kreativite sa medze nekladú!

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk