Dizajnová stolová lampa GINKGO 70 cm, čierna, strieborná

Dizajnová stolová lampa GINKGO 70 cm, čierna, strieborná

Dekoratívna stolová lampa - prírodný motív sa stretáva s elegantným dizajnom

Hľadáte dekoratívnu lampu pre váš očarujúci domov? Naša štýlová stolová lampa GINKGO prináša príjemné svetlo do vášho domova! Veľké okrúhle čierne látkové tienidlo stojí na sochárskom podstavci lampy, ktorý spája množstvo strieborných listov ginka s pevnou mramorovou základňou. Stolová lampa je ideálna do obývačky, spálne alebo do vášho kútika na čítanie!

Pre atmosférické osvetlenie vo vašej domácnosti

Tmavý odtieň tlmí svetlo a zaisťuje tak príjemnú atmosféru v každej miestnosti. Elegantný dizajn svietidla je možné kombinovať s mnohými štýlmi bývania – či už ide o mramorový jedálenský stôl alebo zamatovú pohovku ! Náš tip: Skombinujte lampu s ostatným nábytkom v striebornej farbe - vytvoríte tak harmonickú atmosféru.

Veľkosť (približne): 38 cm x 70 cm x 38 cm (ŠxVxH)
Rozmery so základňou svietidla: 15 cm x 3 cm x 15 cm (ŠxVxH)
Napájacie vedenie: cca 200 cm
Žiarovky energetických tried: E27 max 60 wattov (žiarovky nie sú súčasťou dodávky)
Materiál: zliatina kovu a hliníka, leštený mramor
Farba: strieborná, čierna

 

Mramor

Drahý kameň sa používa na výrobu nábytku už viac ako 2000 rokov. Leštený mramor má neporovnateľný lesk a zaujme krásnymi vzormi, ktoré sú jedinečné pre každý kameň a sú k dispozícii v širokej škále farieb. 

Strieborný vzhľad

Lesklá biela a jeden z najobľúbenejších drahých kovov po tisíce rokov: strieborný vzhľad je ideálny na zušľachťovanie lámp a bytových doplnkov. Žiarivý lesk vždy upúta a dá sa kombinovať so všetkými farbami.

Kovová hliníková zliatina

Tu sa stretávajú kvalitné materiály a prepracované spracovanie! Naše bytové doplnky a nábytok z kvalitnej zliatiny kovu a hliníka sa stanú lesklým stredobodom vášho interiéru a zaujmú elegantným vzhľadom a odolným povrchom.

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk