Dizajnová stolová lampa GINKGO 75 cm, čierna, zlatá

Dizajnová stolová lampa GINKGO 75 cm, čierna, zlatá

Dekoratívna stolová lampa - prírodný motív sa stretáva s elegantným dizajnom

Hľadáte dekoratívnu lampu pre váš očarujúci domov? Naša štýlová stolová lampa GINKGO prináša príjemné svetlo do vášho domova! Veľké okrúhle čierne látkové tienidlo stojí na sochárskom podstavci lampy, ktorý spája množstvo zlatých listov ginka s pevnou mramorovou základňou. Stolová lampa je ideálna do obývačky, spálne alebo do vášho kútika na čítanie!

Pre atmosférické osvetlenie vo vašej domácnosti

Tmavý odtieň tlmí svetlo a zaisťuje tak príjemnú atmosféru v každej miestnosti. Elegantný dizajn svietidla je možné kombinovať s mnohými štýlmi bývania – či už ide o mramorový jedálenský stôl alebo zamatovú pohovku ! Náš tip: Skombinujte lampu s ostatným nábytkom v zlatej farbe - vytvoríte tak harmonickú atmosféru.

Veľkosť (približne): 48 cm x 78 cm x 28 cm (ŠxVxH)
Tienidlo: 48 cm x 28 cm (ŠxH)
Výška tienidla: 38 cm (hore), 48 cm (dole)
Základňa: 25 cm x 2,5 cm x 15 cm (ŠxVxH)
Kábel: cca 180 cm
Materiál: kov, ľan
Farba: zlatá,  tienidlo: zvonka čierna, vnútro biela

 

Mramor

Drahý kameň sa používa na výrobu nábytku už viac ako 2000 rokov. Leštený mramor má neporovnateľný lesk a zaujme krásnymi vzormi, ktoré sú jedinečné pre každý kameň a sú k dispozícii v širokej škále farieb. 

Ľanová tkanina

Vysokokvalitné prírodné vlákno je veľmi hladké a obzvlášť bez chĺpkov. Ideálny poťahový materiál pre ľahko udržiavateľný, elegantný nábytok a klasiku. Vo vašom domove ľan vyžaruje veľké, prirodzené kúzlo.

Zlatý vzhľad

Luxusný, ušľachtilý, extravagantný: vzácny kov s teplým trblietaním je nesporným symbolom exkluzivity už tisíce rokov. Náš nábytok a doplnky so zlatými akcentmi vždy upútajú pozornosť vo vašej domácnosti – bez ohľadu na to, či sú vyrobené z dreva, látky alebo kovu.

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk