Jedinečný príborník JAKARTA 125 cm z recyklovaného masívneho dreva

Jedinečný príborník JAKARTA 125 cm z recyklovaného masívneho dreva

Za každou doskou sa skrýva mimoriadny príbeh

Veľkolepý príborník JAKARTA je špeciálnym nábytkom pre vás a váš domov! Materiál pozostáva z recyklovaného dreva, ktoré bolo pôvodne získané zo starých indonézskych rybárskych lodí. Opätovne použité drevo robí komodu absolútne jedinečnou, pretože každý kus má jedinečnú hru farieb a štruktúr. Vďaka robustnému drevu je odolný a stabilný a odoláva všetkým požiadavkám. Mierne nerovný povrch predných častí nesie bohatú históriu rybárskych lodí a odráža ju jedinečný dizajn.

Veľa úložného priestoru!

Za štyrmi drevenými dverami je veľa úložného priestoru pre všetky vaše veci! Veľa možno uložiť aj do troch bohato zdobených zásuviek! Kovové kovanie na zásuvkách a dverách podčiarkuje rustikálny charakter tohto kusu, ktorý vás bude inšpirovať. Objavte ďalšie zvýraznenie nábytku z recyklovaného dreva v rade YOUR HOME a navrhnite svoj domov s nádychom Indie.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 125 cm x 100 cm x 40 cm (ŠxVxH) 
Zásuvky: 30 cm x 10 cm x 30 cm (ŠxVxH) 
Box: 30 cm x 25 cm x 35 cm (ŠxVxH) 
Farba: viacfarebná 
Materiál: masívne drevo, recyklované drevo 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk