Jedinečný príborník JAKARTA 125 cm z recyklovaného masívneho dreva, farebný

Jedinečný príborník JAKARTA 125 cm z recyklovaného masívneho dreva, farebný

Za každou doskou sa skrýva mimoriadny príbeh

Veľkolepý príborník JAKARTA je špeciálnym nábytkom pre vás a váš domov! Materiál pozostáva z recyklovaného dreva, ktoré bolo pôvodne získané zo starých indonézskych rybárskych lodí. Opätovne použité drevo robí komodu absolútne jedinečnou, pretože každý kus má jedinečnú hru farieb a štruktúr. Vďaka robustnému drevu je odolný a stabilný a odoláva všetkým požiadavkám. Mierne nerovný povrch predných častí nesie bohatú históriu rybárskych lodí a odráža jedinečný dizajn.

Veľa úložného priestoru!

Za tromi drevenými dverami je veľa úložného priestoru pre všetky vaše veci! Veľa možno uložiť aj do troch bohato zdobených zásuviek! Kovové kovanie na zásuvkách a dverách podčiarkuje rustikálny charakter tohto kusu, ktorý vás bude inšpirovať. Objavte ďalšie zvýraznenie nábytku z recyklovaného dreva v rade YOUR HOME a navrhnite svoj domov s nádychom Indie.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 124 cm x 90 cm x 41 cm (ŠxVxH) 
Farba: viacfarebná 
Materiál: masívne drevo, recyklované drevo 

 

Recyklované materiály

Vytvorte nové zo starého – týmto heslom sa riadime pri našom nábytku z recyklovaných materiálov. Nezáleží na tom, či je vyrobený z dreva, skla alebo papiera: opätovné použitie starého materiálu je nielen ekologické, ale vytvára aj krásny nábytok, ktorý je vždy jedinečný.

Ručne vyrobené

S týmto dizajnovým predmetom získate niečo veľmi výnimočné! Krok za krokom sa tu vykonávala starostlivá ručná práca s cieľom dosiahnuť dokonalý dizajnový zážitok. Malé hrbolčeky a charizmatické črty sú znakom autenticity a jedinečnosti!

Mangové drevo

Mangové drevo sa stáva čoraz obľúbenejším vďaka svojej jedinečnej kresbe a charakteristickým farebným prechodom od hnedej po žltkastú. Povrch je možné upravovať mnohými spôsobmi a robustné, no relatívne ľahké drevo je ideálne na stavbu nábytku.

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk