Jedinečný televízny stolík JAKARTA II 150 cm farebná recyklovaná masívna drevina

Jedinečný televízny stolík JAKARTA II 150 cm farebná recyklovaná masívna drevina

Toto je miesto, kde má váš televízor veľký vstup

Výnimočná TV doska JAKARTA je špeciálny kus nábytku pre vás a váš domov! Materiál pozostáva z bieleho lakovaného mangového dreva a recyklovaného dreva, ktoré sa pôvodne získavalo zo starých indonézskych rybárskych lodí. Opätovne použité drevo robí stolík absolútne jedinečným, pretože každá doska má jedinečnú hru farieb a štruktúr. Robustné drevo robí televíznu dosku odolnou a stabilnou a odolá všetkým požiadavkám. Mierne nerovná stolová doska nesie rušnú históriu rybárskych lodí a odráža to jedinečným dizajnom.

Čaká na vás množstvo úložného priestoru!

Za dvomi drevenými dvierkami a v dvoch odkladacích priehradkách je dostatok úložného priestoru pre všetky vaše veci a TV príslušenstvo! Do bohato zdobenej zásuvky sa dá toho veľa uložiť! Kovové kovanie na zásuvkách a dvierkach podčiarkuje rustikálny charakter, ktorý vás nadchne. Objavte ďalšie zaujímavosti nábytku z recyklovaného dreva v rade YOUR HOME a navrhnite si svoj domov s nádychom Indie.


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý exemplár je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické hrče, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a dotvárajú čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú spojené a stabilizované počas výrobného procesu spojovacími kusmi vyrobenými z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky. Nič z toho nie je dôvodom na reklamáciu.

Veľkosť (približne): 150 cm x 60 cm x 40 cm (ŠxVxH)
Max nosnosť: cca 70 kg
Materiál: lakované mangové drevo, recyklované masívne drevo
Farba: biela, viacfarebná

 

Recyklované materiály

Vytvorte nové zo starého – týmto heslom sa riadime pri našom nábytku z recyklovaných materiálov. Nezáleží na tom, či je vyrobený z dreva, skla alebo papiera: opätovné použitie starého materiálu je nielen ekologické, ale vytvára aj krásny nábytok, ktorý je vždy jedinečný.

Ručne vyrobené

S týmto dizajnovým predmetom získate niečo veľmi výnimočné! Krok za krokom sa tu vykonávala starostlivá ručná práca s cieľom dosiahnuť dokonalý dizajnový zážitok. Malé hrbolčeky a charizmatické črty sú znakom autenticity a jedinečnosti!

Mangové drevo

Mangové drevo sa stáva čoraz obľúbenejším vďaka svojej jedinečnej kresbe a charakteristickým farebným prechodom od hnedej po žltkastú. Povrch je možné upravovať mnohými spôsobmi a robustné, no relatívne ľahké drevo je ideálne na stavbu nábytku.

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk