Masívny príborník AMAZONAS 148 cm hnedé sheeshamové drevo

- 28% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40193
Dodacia lehota: 20.10.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 672.00
806.40 ks
Pôvodná cena 1 120.00, Zľava 28 %

Masívny príborník AMAZONAS 148 cm hnedé sheeshamové drevo

Lakované sheeshamové drevo vyžaruje teplo a pohodlie

Stále hľadáte príborník, ktorý vám sľubuje veľa úložného priestoru a je jedinečný aj svojím vzhľadom? Impozantný príborník z masívneho sheeshamového dreva zaujme predovšetkým svojim dizajnom: Ako špeciálne zvýraznenie sú hrany dosky spracované tak, aby vznikol pôvodný charakter a prirodzený dojem veľkého sheeshamového stromu. Špeciálnym pútačom pozornosti je čierny lakovaný kov, ktorý opticky preruší dvere a vyzerá obzvlášť harmonicky, aby ladil s nohami.

Nechajte sa inšpirovať úložným priestorom

Za zatvorenými dverami z lakovaného sheshamového dreva nájdete šesť priestranných priečinkov - na tomto príborníku určite nechýba úložný priestor! Či už dekorácia, porcelán alebo riad: všetko si tu nájde svoje miesto. Príborník vyzerá obzvlášť skvelo, keď ho umiestnite vo svojej domácnosti v kombinácii s ostatným nábytkom z tejto série.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (približne): 148 cm x 86 cm x 43 cm (ŠxVxH)
Priehradky: 6 x 46 cm x 31 cm x 36 cm (ŠxVxH)
Výška nohy: 15 cm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, Sheesham, lakované
kovové nohy s povrchovou úpravou

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien