Masívny príborník MAMMUT 160 cm akácia, honey

- 28% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 39364
Dodacia lehota: 20.10.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 681.00
817.20 ks
Pôvodná cena 1 135.00, Zľava 28 %

Masívny príborník MAMMUT 160 cm akácia, honey

Dodajte svojmu domovu prirodzenú eleganciu

Ak by ste do svojho domova chceli umiestniť príborník, ktorý na jednej strane zaručuje dostatok úložného priestoru a na druhej ponúka výrazný dizajn, je náš príborník MAMMUT presne tou správnou voľbou pre váš domov. Veľký príborník z masívneho agátového dreva bol navrhnutá tak, aby si prirodzený priebeh drevených hrán prišiel na svoje - v neposlednom rade kvôli čiernemu kovu, ktorý pôsobí ako vizuálny kontrast a zdôrazňuje hrany stromu.

Všetko si tu nachádza svoje správne miesto

Ale nielen mimoriadny vzhľad vás presvedčí od prvého okamihu. So šiestimi priehradkami za zatvorenými dverami vyrobenými z lakovaného akáciového dreva a vďaka trom veľkým zásuvkám, skutočne nie je núdza o úložný priestor! Či už dekorácia, porcelán alebo riad: všetko si tu nájde svoje miesto. Mimochodom, príborník vyzerá obzvlášť skvele, ak ho umiestnite v kombinácii s ostatným nábytkom z tejto série.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (približne): 160 cm x 85 cm x 45 cm (ŠxVxH)
Zásuvky: 45 cm x 11 cm x 36 cm (ŠxVxH)
Priehradky: 51 cm x 21 cm x 37 cm (ŠxVxH)
Výška nôh: 13 cm
Farba: honey
Materiál: masívne drevo, akácia, utesnené, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien