Ručne vyrobený stolík ORIENT 60 cm tepaný dizajn, strieborný

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 36461
Dodacia lehota: 26.10.2021
Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 166.00
199.20
KS

Ručne vyrobený stolík ORIENT 60 cm tepaný dizajn, strieborný

Každý dizajnový príručný stolík je jedinečný - stolík ako z rozprávky

Nechajte svoje oči blúdiť po trblietavej zliatine hliníka a kovu a objavte krásu, akoby z modernej rozprávky. S tradičným kladivovým vzhľadom sa tento stôl stáva ústredným bodom vášho priestoru. Máloktorý z nábytkov sa dostane do vašej pozornosti s toľkým šarmom a jedinečným vzhľadom. Tešte sa na čerstvo uvarený čaj a sladké pečivo, ktoré si môžete vychutnať pri stole s priateľmi a rodinou.

Tento dizajnový príručný stolík urobí vaše prostredie útulným a romantickým

Najmä večery dostávajú veľmi romantický nádych. Plameň sviečky sa trbliece na striebornom povrchu a vytvára útulnosť pre relaxačné hodiny. Tento konferenčný stolík tak rýchlo očarí každú chvíľu. Moderný strieborný vzhľad súvisí s tradičným remeslom, ako je kladivárstvo. Táto technika sa používa aj pri šperkoch a bytových doplnkoch a v obytnom priestore vytvára individuálny charakter.


Poznámka: Tento stolík je vyrobený ručne. Charakteristické pre to sú malé hrčky, ktoré robia každú kópiu jedinečnou a nezameniteľnou. Tieto vlastnosti nie sú dôvodmi na reklamáciu. Povrch je vyrobený zložitým procesom, ktorý dodáva každému stolu jedinečnú patinu.

Veľkosť (cca): 60 cm x 40 cm x 60 cm (ŠxVxH) 
Farba: strieborná
Materiál: hliník, kovová zliatina 


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien