Masívny konferenčný stolík MAKASSAR 60 cm Sheesham

- 29% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 16910
Dodacia lehota: 20.10.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 122.48
146.97 ks
Pôvodná cena 207.00, Zľava 29 %

Masívny konferenčný stolík MAKASSAR 60 cm Sheesham

Pútavý pohľad vo vašej obývacej izbe

Vzácne drevo je obzvlášť stabilné a odolné, strom rastie aj pri kolísavých teplotách a silných dažďoch. Vďaka týmto vlastnostiam je toto drevo obzvlášť trvanlivé. Masívny konferenčný stolík a príručný stolík vyrobený zo sheeshamového dreva zaujme svojou jednoduchou eleganciou. Prirodzenosť a charakter v kombinácii s puristickým dizajnom vyžarujú prirodzenú a jasnú atmosféru. S veľkosťou 60 cm je ideálny ako konferenčný stolík alebo príručný stolík.

Skvelé kombinovať!

Sheesham je známy svojim pôsobivým zrnom, vďaka ktorému je drevo absolútne jedinečné. Každý konferenčný stolík sa stáva skutočne jedinečným. V kombinácii s exkluzívnymi príborníkmi MAKASSAR alebo iných druhom nábytku zo série MAKASSAR môžete vylepšiť svoj domov a vytvoriť jedinečný stredomorský vkus.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stolík je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca): 40 cm x 60 cm x 60 cm (VxH)
Materiál: Sheesham drevo, masív, lakovaný

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien