Ručne vyrobený stolík ORIENT III 60 cm tepaný dizajn, zlatý

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 39885
Dodacia lehota: 17.8.2021
Výrobca: IIG
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 140.00
168.00
KS

Ručne vyrobený stolík ORIENT III 60 cm tepaný dizajn, zlatý

Každý stolík je extravagantným vrcholom

Tento mimoriadny stôl je ručne tvarovaný v tradičnom kladivovom vzhľade. Každý povrch sa stáva svedectvom skutočného remeselného spracovania a priťahuje pozornosť všetkých ako úžasný jedinečný exemplár. Tento konferenčný stolík obklopuje dotyk orientu a je nadčasové a mimoriadne dizajnové zvýraznenie, ktoré sa rýchlo stane novým obľúbencom vo vašej obývacej izbe.

Ste pripravení na svoj nový obľúbený kúsok?

Elegantný zlatý vzhľad vytvára úžasný kontrast s tmavým podstavcom stola - oba povrchy boli vytvorené tradičnou ručnou prácou. Malé hrbole robia každú kópiu jedinečnou a svedčia o prepracovanom remeselnom umení, ktoré bolo investované do každého stola. Napriek svojmu pútavému dizajnu môžete konferenčný stolík ľahko kombinovať so širokou škálou nábytku, farieb a textílií. Či už moderný, okázalý alebo s orientálnym nádychom: tento stôl dodá vášmu prostrediu veľmi zvláštne čaro!

Poznámka: Tento stolík je ručne vyrobený. Charakteristické pre to sú malé hrčky, ktoré robia každú kópiu jedinečnou a nezameniteľnou. Tieto vlastnosti nie sú dôvodmi na reklamáciu. Povrch je vyrobený zložitým procesom, ktorý dodáva každému stolu jedinečnú patinu.

Rozmery (približne): 60 cm x 31 cm x 60 cm (ŠxVxH)
Ø stolová doska: 56 cm
Farba: zlatá (modrá) plameňová
Materiál: zliatina kov-hliník






Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien