Retro lavica TURNBOCK 134 cm mango, s poťahom z pravej kože

- 26% OBJEDNANÍM DO 31.01.2023 DORUČENIE 07.02.2023

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 38481
Dodacia lehota: 7.2.2023
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 286.75
344.10 ks
Pôvodná cena 465.00, Zľava 26 %

Retro lavica TURNBOCK 134 cm mango, s poťahom z pravej kože

Skutočný kultový objekt!

Lavica so svojím kvalitným poťahom z pravej kože pripomína gymnastiku z čias starej školy. Štýlové kovové rukoväte v čiernej farbe sú skvelým vizuálnym kontrastom k poťahu z ľahkej kože a k prírodne brúseným nohám z masívneho dreva z vysoko kvalitného mangového dreva. Útulné čalúnenie zaisťuje pohodlné sedenie a robí z lavice praktické a štýlové sedadlo.

Ikonická lavica sa dá používať flexibilne

Či už ako lavica na chodbe alebo ako krátkodobé sedadlo na zaviazanie topánok, len pár kusov nábytku sa dá tak flexibilne použiť ako táto mimoriadna lavica. S cieľom zdôrazniť starožitný charakter výrobku z prírodnej kože bola koža v zložitom procese opatrená záhybmi, vlasovými prasklinami, farebnými zmenami a malými inklúziami, aby sa zdôraznila pravosť výrobku. Takže v každej lavici získate jedinečný kúsok, ktorý vo vašom domove zaujme.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely v drevených nohách sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Rozmer (cca): 134 cm x 60 cm x 35 cm (ŠxVxH)
Sedadlo: 134 cm x 51 cm x 28 cm (ŠxVxH)
Farba: hnedá
Materiál: pravá koža

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien