Retro lavica TURNBOCK 100 cm mango, s poťahom z pravej kože

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 39142
Dodacia lehota: 26.10.2021
Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 175.00
210.00
KS

Retro lavica TURNBOCK 100 cm mango, s poťahom z pravej kože

Naša ikonická lavica TURNBOCK

Táto lavica priťahuje pozornosť: Je to originálna miniatúrna verzia slávneho športového vybavenia. Tento kus nábytku je možné optimálne usporiadať tak, aby vytvoril priestor na posedenie bez rohu. Nech sa táto lavica stane u Vás doma veľmi zvláštnym doplnkom! Telo, ktoré je potiahnuté pravou kožou, má robustný stojan na štyroch pevných drevených nohách - lavica zaručene upúta pozornosť každého.

Skvelý pútač pozornosti v každej domácnosti

Útulné čalúnenie zaisťuje pohodlné sedenie a robí z lavice praktické a štýlové sedadlo. Či už ako lavica na chodbe alebo ako krátkodobé sedenie na zaviazanie topánok, len pár kusov nábytku sa dá použiť tak flexibilne ako naša lavica. S cieľom zdôrazniť starožitný charakter výrobku z prírodnej kože bola koža v zložitom procese opatrená záhybmi, vlasovými prasklinami, farebnými zmenami a malými inklúziami, aby sa zdôraznila pravosť produktu. Nakoľko sú drevené nohy prírodným produktom, môžu sa vyskytnúť odchýlky vo farbe a zrne.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely v drevených nohách sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Rozmery (cca): 100 cm x 55 cm x 30 cm (ŠxVxH) 
Farba: hnedá
Materiál: pravá koža 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien