Elegantná lavica SCARLETT 90 cm smaragdovo zelená, zamat

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 40406
Dodacia lehota: november
Výrobca: IIG
Vrátenie tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: november
Cena bez DPH: 90.00
108.00
KS

Elegantná lavica SCARLETT 90 cm smaragdovo zelená, zamat

Lavica sľubuje pohodlie a eleganciu pre váš domov

Či už na chodbe, v obývacej izbe alebo ako štýlové sedadlo vo vašej šatni: lavica zaujme šikovnou kombináciou dizajnu a pohodlia. Vysoko kvalitný zamatový poťah v elegantnej smaragdovo zelenej farbe, sa dokonale hodí k odlišným štýlom zariadenia - čalúnenú lavicu ľahko skombinujte s individuálnym štýlom vášho domova. Tmavé nohy, vyrobené z masívneho dreva, vytvárajú pekný kontrast s poťahom.

Zažite elegantnú lavicu - čalúnenú a všestrannú

Posaďte sa na lavičku, aby ste si zaviazali topánky, použite ju ako nadčasový a zároveň praktický dizajnový predmet vo svojej obývacej izbe alebo ňou dotvorte spálňu. Štíhla čalúnená lavica je vynikajúcou alternatívou k rohovej lavici, ktorá vyžaduje veľa priestoru a vďaka svojim podrúčkam na oboch stranách ponúka maximálny komfort sedenia až pre dve osoby.

Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môžu líšiť a na látke je možné vytvárať jedinečné vzory - podľa toho, v akom smere sú jemné vlákna naklonené a ako je látka osvetlená. Výsledkom je individuálna kompozícia farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré vždy transformujú váš nábytok na fascinujúci pohľad.

Veľkosť (cca): 90 cm x 56 cm x 30 cm (ŠxVxH)
Materiál: Poťah: zamat (100% polyester)
Nohy: masívne drevo, lakované, kov
Farba: zelená, čierna, zlatá
Retro štýl


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien