Pohovka CHESTERFIELD 3-miestna 205 cm šedá, zamat

Pohovka CHESTERFIELD 3-miestna 205 cm šedá, zamat

Ušľachtilá 3-miestna pohovka Chesterfield pre vašu obývaciu izbu

Táto klasická pohovka Chesterfield, vyrobená z vysoko kvalitného zamatového poťahu v lesklej šedej farbe, vás inšpiruje! Trojsed, má typické zaoblené podrúčky a povrch operadla zdobený gombíkmi a nitmi. Pohovka však nie je len skutočným prínosom, čo sa týka vzhľadu: pohovka je obzvlášť pohodlná vďaka svojmu vysoko kvalitnému čalúneniu s pružinovým jadrom v jednotlivých sedákoch.

Očarujúci vzhľad sa nasťahuje k vám

Kombinácia štýlu Chesterfield a zamatových poťahov, vyžaruje klasickú eleganciu a dotvára akúkoľvek atmosféru. Napriek extravagantnému dizajnu, môžete pohovku kombinovať s iným nábytkom a bytovými doplnkami rôznymi spôsobmi. Ak chcete dosiahnuť harmonický celkový obraz, môžete sa vrátiť k strieborným doplnkom alebo vankúšom so zamatovými poťahmi - tieto samozrejme nájdete aj v našom sortimente.


Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môžu líšiť a na látke je možné vytvárať jedinečné vzory - podľa toho, v akom smere sú jemné vlákna naklonené a ako je látka osvetlená. Výsledkom je individuálna kompozícia farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré vždy urobia z vášho kusu nábytku fascinujúci pohľad.

Rozmer (cca): 205 cm x 73 cm x 85 cm (ŠxVxH)
Materiál: Poťah: zamat (100% polyester)
Rám: masívne drevo
Nohy: masívne drevo
Farba: šedá, tmavo hnedá

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk