Pohovka CHESTERFIELD 3-miestna 200 cm šampanská, zamat

Pohovka CHESTERFIELD 3-miestna 200 cm šampanská, zamat

Ušľachtilá 3-miestna pohovka Chesterfield do vašej obývačky

Táto klasická pohovka Chesterfield vyrobená z kvalitného zamatu v starožitnom šampanskom vzhľade vás bude inšpirovať! 3-sed má typicky zaoblené lakťové opierky a povrch operadla zdobený gombíkmi, ako aj nitmi. Pohovka je mimoriadne pohodlná vďaka kvalitnému čalúneniu s taštičkovými pružinami v sedákoch a na druhej strane vďaka kvalitným nosovým pružinám v sedacej a chrbtovej oblasti.

3-miestna pohovka Chesterfield vás bude sprevádzať ešte dlho

Ľahko udržiavateľné materiály a kvalitné spracovanie zaručujú elegantnej 3-sedačke dlhú životnosť. Nadčasový dizajn pohovky tiež úžasne ľahko zapadne do širokej škály štýlov bývania. Môžete ju skombinovať s dreveným konferenčným stolíkom, postaviť k priemyselnej poličke alebo zabezpečiť správne osvetlenie veľkou ľanovou stojacou lampou. Vaša fantázia nepozná hraníc!


Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môže meniť a na tkanine sa môžu objaviť jedinečné vzory - v závislosti od smeru, ktorým sú jemné vlákna hladené a ako je tkanina osvetlená. Výsledkom je individuálna kompozícia farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré vždy premenia váš kus nábytku na fascinujúci pútač.

Veľkosť (približne): 200 cm x 73 cm x 90 cm (ŠxVxH)
Výška operadla: 32 cm Sedák: 147 cm x 49 cm x 55 cm (ŠxVxH)
Vzdialenosť medzi podlahou a lakťovou opierkou: 73 cm
Výška nôh: 9 cm
Max.nosnosť: cca 240 kg
Materiál:
Poťah: štruktúrovaný zamat (100% polyester)
Nohy: topoľ
Farba:
Poťah: šampanský
Nohy: tmavohnedá

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk