Pohovka CHESTERFIELD 3-miestna 205 cm benzínová, zamat

Pohovka CHESTERFIELD 3-miestna 205 cm benzínová, zamat

Ušľachtilá 3-miestna pohovka Chesterfield pre vašu obývaciu izbu

Táto klasická pohovka Chesterfield vyrobená z vysoko kvalitného zamatového poťahu v lesklej benzínovej farbe vás inšpiruje! Trojsed má typické zaoblené podrúčky a povrch operadla zdobený gombíkmi a nitmi. Pohovka však nie je len skutočným prínosom, čo sa týka vzhľadu: pohovka je obzvlášť pohodlná vďaka svojmu vysoko kvalitnému čalúneniu s pružinovým jadrom v jednotlivých sedákoch.

Očarujúci vzhľad sa nasťahuje k vám

Kombinácia štýlu Chesterfield a zamatových poťahov, vyžaruje klasickú eleganciu a dotvára akúkoľvek atmosféru. Napriek extravagantnému dizajnu môžete pohovku kombinovať s iným nábytkom a bytovými doplnkami rôznymi spôsobmi. Ak chcete dosiahnuť harmonický celkový obraz, môžete sa vrátiť k strieborným doplnkom alebo vankúšom so zamatovými poťahmi - tieto samozrejme nájdete aj v našom sortimente.


Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môžu líšiť a na látke je možné vytvárať jedinečné vzory - podľa toho, v akom smere sú jemné vlákna naklonené a ako je látka osvetlená. Výsledkom je individuálna kompozícia farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré vždy urobia z vášho kusu nábytku fascinujúci pohľad.

Rozmer (cca): 205 cm x 73 cm x 87 cm (ŠxVxH)
Materiál: Poťah: zamat (100% polyester)
Rám: masívne drevo
Nohy: masívne drevo
Farba: benzínová, zlatá, tmavo hnedá

 

Zamat

Látka kráľov, tak sa stále volá zamat. Vďaka svojmu nezameniteľnému pocitu a vzhľadu vyzerá zamatový nábytok obzvlášť elegantne. Špeciálna vlastnosť: v závislosti od dopadu svetla sa farebný tón a jas zamatu veľmi líšia, takže povrch vyzerá obzvlášť vzrušujúco.

Chesterfield

Známy dizajn Chesterfield pochádza z Anglicka a predstavuje eleganciu a klasické dizajnové umenie ako žiadny iný štýl. Nezameniteľný diamantový vzor čalúnenia a ozdobné nity zušľachťujú tento kus nábytku. Tu je každý kúsok pútačom, ktorý nepotrebuje veľa dekorácií, aby zažiaril!

Čalúnená zadná časť

Náš nábytok je mimoriadne kvalitný - to sa odráža aj na poťahoch nášho čalúneného nábytku. Pretože operadlá stoličiek, kresiel a pohoviek sú skutočne čalúnené, môžu byť umiestnené kdekoľvek v miestnosti, ako chcete. Nová pohovka sa dá napríklad úžasne využiť ako predel miestnosti.

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk