MIMORIADNA VÍKENDOVÁ ZĽAVA NAVYŠE   - 10% NA VŠETKO! ZĽAVOVÝ KUPÓN! ZĽAVA10 AKCIA PLATÍ DO 05.03.2024

 

Masívny stojan na víno BODEGA 90 cm, prírodný, mango

Masívny stojan na víno BODEGA 90 cm, prírodný, mango

Priemyselný dizajn sa stretáva s prirodzeným nádychom

Chceli by ste vhodne prezentovať svoje obľúbené víno a mať po ruke tie správne poháre? Potom môže byť náš sud na víno BODEGA pre vás to pravé! Sud je v prednej tretine úplne otvorený a je vybavený veľkým stojanom na víno, ktorý ponúka priestor až pre 15 fliaš. Vyššie nájdete aj praktické závesné zariadenia na všetky bežné poháre na víno.

Stojan na víno presvedčí kvalitou a úložným priestorom

Telo suda je vyrobené z kvalitného mangového dreva a navrhnuté v charakteristickom doskovom vzhľade. Okrem toho ozdobný pás so zlatými nitmi zdobí autentickú hlaveň v hornej a dolnej časti, čo dodáva vzhľadu ďalšiu príťažlivosť. Či už doplnkový drevený nábytok, doplnky z kovu alebo jedálenský stôl s doskovým vzhľadom: tento kus nábytku dokonale doplní zariadenie každej obývačky. Náš tip: Skombinujte stojan na víno s ďalšími prvkami v industriálnom štýle a vytvorte vo svojom domove harmonickú atmosféru.


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý exemplár je absolútne jedinečný. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické hrče, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a dotvárajú čaro masívneho dreva. Nič z toho nie je dôvodom na reklamáciu.

Veľkosť (približne): 62 cm x 90 cm x 62 cm (ŠxVxH)
Horná priehradka: 58 cm (Š)
Vzdialenosť medzi policou a závesom: 26 cm
Priehradky na fľaše (15): 9-10 cm x 10 cm x 27-38 cm (ŠxVxH)
Materiál: korpus: mangové drevo
Farba: prírodná

 

Mangové drevo

Mangové drevo sa stáva čoraz obľúbenejším vďaka svojej jedinečnej kresbe a charakteristickým farebným prechodom od hnedej po žltkastú. Povrch je možné upravovať mnohými spôsobmi a robustné, no relatívne ľahké drevo je ideálne na stavbu nábytku.

Prírodné zrno

Čaká na vás nedotknutý kúsok prírody! Jasne viditeľná kresba masívneho dreva zdôrazňuje jedinečnosť tohto krásneho kusu nábytku. Každý druh dreva má veľmi individuálnu kresbu, ktorá podčiarkuje charakter dreva.

Priemyselný / Loft

Romantický dizajn a hravá dekorácia nie je vaša obľúbenosť? Potom je industriálny štýl pre vás ako stvorený. Hlavnými aktérmi sú redukovaný dizajn, hranaté línie a pevné materiály ako kov, drevo a betón. Kúzlo pre obývaciu izbu - tento štýl to umožňuje.

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk