MIMORIADNA VÍKENDOVÁ ZĽAVA NAVYŠE   - 10% NA VŠETKO! ZĽAVOVÝ KUPÓN! ZĽAVA10 AKCIA PLATÍ DO 05.03.2024

 

Elegantný stojan na víno BODEGA 84 cm, borovica, prírodná

Elegantný stojan na víno BODEGA 84 cm, borovica, prírodná

Váš stojan na víno s praktickým skleneným závesom

Stojan na víno BODEGA zaujme nevšedným vzhľadom a kvalitnými materiálmi. Regál vychádza zo skutočného sudu na víno a zaujme autentickými detailmi, ktoré mu pridávajú hodnotu. Telo suda je vyrobené z masívneho borovicového dreva, pričom dve ozdobné lišty so zlatými nitmi dodávajú vzhľadu osobitý šarm. Sud ponúka priestor až pre 14 fliaš a má aj praktické závesné zariadenie  pre všetky štandardné poháre na víno.

Dostatok úložného priestoru pre vašu zbierku vín

Či už biele alebo červené víno, fľaše sektu alebo jemné šampanské – každý váš poklad tu bude dokonale prezentovaný. Úložný priestor stojana na víno možno využiť aj ako malý pultík , na ktorý sa dá položiť pohár vína a občerstvenie. Náš tip na interiér: Skombinujte stojan na víno so zodpovedajúcimi barovými stoličkami  alebo iným nábytkom v koloniálnom štýle a vytvorte ucelený koncept zariadenia!


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý exemplár je absolútne jedinečný. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické hrče, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a dotvárajú čaro dreva. Nič z toho nie je dôvodom na reklamáciu.

Veľkosť (približne): 60 cm x 84 cm x 30 cm (ŠxVxH)
Materiál: lakovaná borovica, dekorácia dreva: kov
Farba: prírodná, čierna

 

Koloniálny štýl

Krása sveta u vás doma: Koloniálny štýl vsádza na masívne tmavé drevo, teplé farby látok a efektne použité doplnky, ktoré zvyšujú túžbu cestovať. Napríklad starý glóbus položte na mahagónový stôl, slnečné tóny v textíliách dotvárajú štýl.

Borovicové drevo

Drevo so stredomorským šarmom a nespočetnými možnosťami využitia. Intenzívna kresba a početné hrče sú typické pre toto drevo. Borovicové drevo je mäkké a preto sa s ním ľahko pracuje, no zároveň veľmi robustné a odolné.

Lakovaný povrch

Na utesnenie nášho nábytku používame iba ekologický lak na vodnej báze, ktorý nelepí povrch a zachováva tak charakteristický pocit dreva a zaisťuje dobrú vnútornú klímu.

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk