MIMORIADNA VÍKENDOVÁ ZĽAVA NAVYŠE   - 10% NA VŠETKO! ZĽAVOVÝ KUPÓN! ZĽAVA10 AKCIA PLATÍ DO 05.03.2024

 

Masívny stojan na víno SEVEN SEAS 80 cm, prírodný, borovica

Masívny stojan na víno SEVEN SEAS 80 cm, prírodný, borovica

Vintage stojan na víno s dizajnom mapy sveta

Stojan na víno SEVEN SEAS zaujme nevšedným vzhľadom a kvalitnými materiálmi. Regál je založený na skutočnom vínnom sude a je obzvlášť pôsobivý svojou veľkoplošnou mapou sveta . Telo suda je vyrobené z masívneho borovicového dreva, pričom dve ozdobné lišty so zlatými nitmi dodávajú vzhľadu osobitý šarm. Otvorený stojan na víno ponúka priestor až pre 9 fliaš , zatiaľ čo uzavretá priehradka má ďalší úložný priestor na poháre na víno a iné nápoje.

Dostatok úložného priestoru pre vašu zbierku vín

Či už biele alebo červené víno, fľaše sektu alebo jemné šampanské – každý váš poklad tu bude dokonale prezentovaný. Úložný priestor stojana na víno možno využiť aj ako malý pult, na ktorý sa dá položiť pohár vína a občerstvenie. Náš tip na interiér: Skombinujte stojan na víno so zodpovedajúcimi barovými stoličkami  alebo iným nábytkom v koloniálnom štýle a vytvorte ucelený koncept zariadenia!


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý exemplár je absolútne jedinečný. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické hrče, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a dotvárajú čaro dreva. Nič z toho nie je dôvodom na reklamáciu.

Veľkosť (približne): 75 cm x 80 cm x 38 cm (ŠxVxH)
Veľkosť priehradky: 31 cm x 33 cm x 26 cm (ŠxVxH)
Materiál: lakované borovicové drevo, kov
Farba: prírodná, hnedá, čierna, zlatá

 

Koloniálny štýl

Krása sveta u vás doma: Koloniálny štýl vsádza na masívne tmavé drevo, teplé farby látok a efektne použité doplnky, ktoré zvyšujú túžbu cestovať. Napríklad starý glóbus položte na mahagónový stôl, slnečné tóny v textíliách dotvárajú štýl.

Borovicové drevo

Drevo so stredomorským šarmom a nespočetnými možnosťami využitia. Intenzívna kresba a početné hrče sú typické pre toto drevo. Borovicové drevo je mäkké a preto sa s ním ľahko pracuje, no zároveň veľmi robustné a odolné.

Lakovaný povrch

Na utesnenie nášho nábytku používame iba ekologický lak na vodnej báze, ktorý nelepí povrch a zachováva tak charakteristický pocit dreva a zaisťuje dobrú vnútornú klímu.

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk