Masívny stojan na víno BARRACUDA 100 cm z teakového naplaveného dreva

IHNEĎ K ODBERU DOPRAVA ZDARMA

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 37138
Dodacia lehota: 1 - 2 dni
Výrobca: IIG
Vrátenie tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom +1
Cena bez DPH: 87.00
104.40
KS

Masívny stojan na víno BARRACUDA 100 cm z teakového naplaveného dreva

Každý stojan na víno je nepochybne jedinečný!

Vďaka nápadne recyklovanému teaku, ktorý je formovaný desaťročiami bojov s prírodou a počasím, je tento bytový doplnok nezameniteľným predmetom. Tento stojan na víno, vyrobený z prístavných pódií, lodí a starých rybárskych domov, rozpráva svoj vlastný príbeh. Objavte nástennú poličku ako domáci doplnok, z ktorej srší jedinečný šmrnc. Nezameniteľné farby a brázdy neošetreného teaku v kombinácii so kovovými konzolami, robia z tohto kusu nábytku niečo veľmi zvláštne.

Masívny stojan na víno s kúzlom originálu

Táto masívna nástenná polica dá vašim najcennejším fľašiam vína výslnie. Je to úspešná kombinácia recyklovaného dreva a kovu. Rustikálny povrch, ku ktorému je pripevnených 6 kovových konzol, zaujme svojim rustikálnym, neošetreným dizajnom. Praskliny a brázdy vytvorené prírodou neboli zámerne spracované ale ponechané. Takže každý z týchto stojanov na víno je jedinečný! Postavte svoje fľaše vína na výslnie pomocou tejto jedinečnej nástennej police. Vďaka nezameniteľnému a štýlovému vzhľadu bytového doplnku je nielen praktický, ale aj skutočným pútačom pozornosti v kuchyni alebo v obývacej izbe.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Veľkosť (približne): 15 cm x 100 cm x 15 cm (ŠxVxH)
Hrúbka dosky: 50 mm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, neošetrený teak,
priestor pre 6 fliaš na víno

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien