Pevný stojan na víno BARRACUDA 140 cm teak, prírodný

- 27% OBJEDNANÍM DO 31.01.2023 DORUČENIE 07.02.2023

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 37630
Dodacia lehota: 7.2.2023
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 243.33
292.00 ks
Pôvodná cena 400.00, Zľava 27 %

Pevný stojan na víno BARRACUDA 140 cm teak, prírodný

Každý stojan na víno je nepochybne jedinečný!

Vďaka nápadne recyklovanému teaku, ktorý je formovaný desaťročiami bojov s prírodou a počasím, je tento bytový doplnok nezameniteľným jednorazovým predmetom. Tento stojan na víno, vyrobený z prístavných lodí a starých rybárskych domov, nám rozpráva svoj vlastný príbeh. Objavte stojan ako domáci doplnok, z ktorého srší jedinečný šmrnc. Vďaka nezameniteľným farbám a brázdam neošetreného teaku v kombinácii s kovovými konzolami je tento kus nábytku veľmi zaujímavý.

Masívny stojan na víno s kúzlom originálu

Táto masívna stojaca polica šikovne postaví vaše najcennejšie fľaše vína na výslnie. Je to úspešná kombinácia recyklovaného dreva a kovu. Povrch, na ktorom je pripevnených 8 kovových konzol, zaujme svojim rustikálnym, neošetreným dizajnom. Praskliny a brázdy vytvorené prírodou boli zámerne spracované a ponechané. Každý z týchto stojanov na víno je jedinečný! Použite svoje fľaše na víno s touto jedinečnou stojacou poličkou ako špeciálnu dekoráciu. Vďaka nezameniteľnému a štýlovému vzhľadu bytového doplnku je nielen praktický, ale aj skutočným pútačom pozornosti v kuchyni alebo v obývacej izbe.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a vytvárajú čaro masívneho dreva.

Veľkosť (cca): 40 cm x 140 cm x 40 cm (ŠxVxH)
Materiál: masívne drevo, neošetrený teak, kov
Farba: prírodná, čierna

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien