Moto barový pult DELHI 195 cm, mango, prírodný, čierny

Moto barový pult DELHI 195 cm, mango, prírodný, čierny

Obzvlášť nezvyčajná jednorázovka

Bicykel pre nás nepatrí len von - dvojkolesový tátoš sa skvele vyníma aj v interiéri ako extravagantný rám pre jedinečný domáci bar. V každom prípade podčiarknete svoju vášeň pre cyklistiku s týmto špeciálnym pútačom.

Recyklácia bicyklov pre väčší šmrnc

So skrinkou na bicykle môžete dať svojmu interiéru autentický akcent. Jednotlivé drevené prvky políc inšpirujú jedinečnou kresbou a vysoko kvalitným spracovaním. Kovový rám je obzvlášť stabilný vďaka prídavným nožičkám. Coffee Bike si príde na svoje, keď ho skombinujete s iným kovovým nábytkom. Obzvlášť udržateľný: Každý stôl je výsledkom upcyklovania starého bicykla, a preto má veľmi individuálne vlastnosti.

Veľkosť (približne): 194 cm x 94 cm x 38 cm (ŠxVxH)
Otvorená priehradka: 29 cm x 9 cm x 32 cm (ŠxVxH)
Stolová doska: 151 cm x 32 cm (ŠxH)
Materiál: lakované mangové drevo, kov
Farba: prírodná, hnedá, čierna

 

Retro

Retro je horúcejšie ako kedykoľvek predtým! Tvary, materiály a farby z posledných desaťročí si čoraz častejšie nachádzajú cestu do našich domácností. Či už ide o barový stôl v kombinácii so zodpovedajúcimi stoličkami alebo príborník s charakteristicky roztiahnutými nohami: retro vzhľad je absolútne nadčasový.

Recyklované materiály

Vytvorte nové zo starého – týmto heslom sa riadime pri našom nábytku z recyklovaných materiálov. Nezáleží na tom, či je vyrobený z dreva, skla alebo papiera: opätovné použitie starého materiálu je nielen ekologické, ale vytvára aj krásny nábytok, ktorý je vždy jedinečný.

Mangové drevo

Mangové drevo sa stáva čoraz obľúbenejším vďaka svojej jedinečnej kresbe a charakteristickým farebným prechodom od hnedej po žltkastú. Povrch je možné upravovať mnohými spôsobmi a robustné, no relatívne ľahké drevo je ideálne na stavbu nábytku.

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk