Masívny jedálenský stôl MAKASSAR 200 cm Sheesham

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 15516
Dodacia lehota: august
Výrobca: IIG
Dostupnosť: august
Cena bez DPH: 485.00
582.00
KS

Masívny jedálenský stôl MAKASSAR 200 cm Sheesham

Každá večera sa stane zážitkom

Sheesham je vysoko kvalitné drevo zo skupiny palisander a je známe svojim pôsobivým zrnom, vďaka ktorému je vzácne a absolútne jedinečné. Náš masívny drevený stôl MAKASSAR vyrobený z vysoko kvalitného prírodného sheeshamového dreva dýcha jednoduchou eleganciou a má dĺžku 200 cm. Prirodzenosť a robustnosť stola sú kombinované s puristickým dizajnom a zaisťujú prirodzenú atmosféru. Vďaka rozmerom je ideálnym stolom pre väčšie skupiny.

Skvelý jedinečný kúsok

Kvôli prírodnému drevu môžu nastať farebné odchýlky a nerovnosti, vďaka čomu je každý kus nábytku z masívneho dreva osobitným unikátom a dodáva vášmu bytu nádych stredomorského vkusu. Skombinujte tento drevený stôl s našim úžasným príborníkom Makassar alebo exkluzívnym televíznym stolíkom Makassar od spoločnosti YOUR HOME.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca): 200 cm x 76 cm x 100 cm (ŠxVxH)
Nohy: 12 cm x 12 cm
Materiál: Sheesham, masív, lakovaný

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien