Masívny jedálenský stôl MAKASSAR 160 cm Sheesham

- 29% DORUČENIE DO VIANOC

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 39362
Dodacia lehota: 20.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 379.85
455.82 ks
Pôvodná cena 642.00, Zľava 29 %

Masívny jedálenský stôl MAKASSAR 160 cm Sheesham

Tento jedálenský stôl je skutočným pútačom pozornosti

Sheesham je vysoko kvalitné drevo zo skupiny palisander a považuje sa za štátny strom indického štátu Pandžáb. Strom môže dosiahnuť výšku 25 metrov a priemer 3 metre. Náš masívny jedálenský stôl MAKASSAR vyrobený z vysoko kvalitného prírodného sheeshamového dreva, vyžaruje jednoduchú eleganciu s ideálnou dĺžkou 160 cm.

Prírodný vkus vo vašej jedálni

Prirodzenosť a robustnosť stola sú kombinované s puristickým dizajnom a zaisťujú prirodzenú a jasnú atmosféru. Vďaka svojej veľkorysej dĺžke sa stáva novým kontaktným miestom pre každodenné stolovanie a ponúka dostatok priestoru pre celú vašu rodinu. Kvôli prírodnému drevu môžu nastať farebné odchýlky a nerovnosti, vďaka čomu je každý kus nábytku z masívneho dreva osobitným unikátom a dodáva vášmu bytu nádych stredomorského vkusu.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca): 160 cm x 75 cm x 90 cm (ŠxVxH) 
Nohy: 11 cm x 11 cm
Materiál: Sheesham drevo, masív, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien