Priemyselný jedálenský stôl WOTAN 160 cm akácia, hnedý

- 26% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40877
Dodacia lehota: na overenie
Dostupnosť: na overenie
Cena bez DPH: 403.92
484.70 ks
Pôvodná cena 655.00, Zľava 26 %

Priemyselný jedálenský stôl WOTAN 160 cm akácia, hnedý

Vaša jedáleň sa stane vašou novou obľúbenou miestnosťou

Tento jedálenský stôl s doskou z masívneho akáciového dreva vnáša do vašich domovov prirodzenosť. Môže za to predovšetkým krásna stolová doska z akáciového dreva, ktorá je navrhnutá v autentickom vzhľade a doladená tmavšou povrchovou úpravou. Každá doska je ručne vyrobený jedinečný kus so svojimi jedinečnými vlastnosťami z dreva, ktoré dodávajú veľkému jedálenskému stolu nezameniteľný charakter.

Moderný a masívny: trendy priemyselný vzhľad

Dizajn završujú nohy stola, ktoré boli vyrobené v drsnej priemyselnej úprave a ktoré sa harmonicky integrujú do celkového obrazu stola. Krásny stôl z masívneho dreva svojim jednoduchým, ale jasne definovaným dizajnom vzlepší každú jedáleň. Pre mimoriadne harmonické prostredie môžete stôl skombinovať s vhodným priemyselným nábytkom z nášho sortimentu.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 160 cm x 77 cm x 90 cm (ŠxVxH)
Vonkajšia hrúbka stola: 40 mm
Nohy stola: 8 cm x 4 cm (ŠxH)
Materiál: masívne drevo, akácia, zvetrané
Rám: kov
Farba: hnedá, antracit

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien