Masívny jedálenský stôl IRON CRAFT 240 cm mango prevedenie s X-nohami

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 40057
Dodacia lehota: 7.10.2021
Výrobca: IIG
Vrátenie tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 660.00
792.00
KS

Masívny jedálenský stôl IRON CRAFT 240 cm mango prevedenie s X-nohami

Jedálenský stôl v šikovnej zmesi kovu a masívneho dreva

Vďaka robustnej stolovej doske z mangového dreva je tento stôl obzvlášť výrazný a šíri prirodzený vkus. S cieľom dodať pevnému stolu z kvalitného mangového dreva jeho osobitý, autentický vzhľad, prechádza niekoľkými zložitými výrobnými krokmi. Tu bol povrch dosky jemne nalakovaný, takže vznikol zamatový efekt, ktorý pekne zdôrazňuje štruktúru a priebeh dreva.

Robustný rám X vyrobený z kovu podčiarkuje priemyselný dizajn

Impozantné krížové ramená vytvárajú vzrušujúci kontrast s robustným, ale elegantným dizajnom dosky. Platňa získava čaro a podčiarkuje moderný priemyselný vzhľad. Stôl z mangového dreva bola navrhnutá s vysoko kvalitným doskovým vzhľadom. Výsledkom je, že mierne zaoblené hrany spolupracujú ako jedinečná doska s vynikajúcimi vlastnosťami. Jedálenský stôl s pevným rámom stola vytvára vyváženie medzi moderným a klasickým štýlom. Útulný stôl s moderným rukopisom: Ideálne miesto na stretnutie!

Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý stôl je úplne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva. Existujúce trhliny sa stabilizujú spojením kusov z toho istého dreva počas výrobného procesu. Preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky.

Rozmery (približne): 240 cm x 76 cm x 100 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, mango, lakovaný


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien