Masívny jedálenský stôl PURE 140 cm Sheesham

DOPRAVA ZDARMA - v kombinácii so zakúpením tovaru aj z kategórie IHNEĎ K ODBERU!!!

Kód produktu: 20601
Dodacia lehota: 25.5.2021
Výrobca: IIG
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 230.00
276.00
KS

Masívny jedálenský stôl PURE 140 cm Sheesham

Pútavý stôl vo vašej jedálni

Sheesham je známy svojim pôsobivým zrnom, vďaka ktorému je drevo absolútne jedinečné. Strom môže dosiahnuť výšku 25 metrov a priemer 3 metre. Masívny jedálenský stôl PURE vyrobený z vysoko kvalitného prírodného sheeshamového dreva, vyžaruje jednoduchú eleganciu a má praktickú dĺžku 140 cm.

Objavte svoje nové obľúbené miesto stretnutia!

Prirodzenosť a pevný vzhľad stola sú kombinované s puristickým dizajnom a zaisťujú prirodzenú a jasnú atmosféru. Vďaka svojej veľkorysej rozlohy sa stáva novým kontaktným miestom pre každodenné stolovanie a ponúka dostatok priestoru pre celú vašu rodinu. Vďaka prírodnému drevu môžu dochádzať k farebným odchýlkam a nerovnostiam, ktoré robia každý kus nábytku z masívneho dreva osobitným kúskom a dodajú vášmu bytu nádych stredomorského vkusu.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca): 140 cm  x 75 cm x 90 cm (ŠxVxH)
Nohy: 10 cm x 10 cm (ŠxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, Sheesham, lakované
Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien