Masívny jedálenský stôl PURE 140 cm Sheesham

- 26% DOPRAVA ZDARMA
Výrobca: Invicta Interior
Dodacia lehota: na overenie
Kód: 20601
EAN: 4250243538877
Dostupnosť: na overenie
266.40 bez DPH
319.68 ks
Pôvodná cena 432.00, Zľava 26 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Masívny jedálenský stôl PURE 140 cm Sheesham

Pútavý stôl vo vašej jedálni

Sheesham je známy svojim pôsobivým zrnom, vďaka ktorému je drevo absolútne jedinečné. Strom môže dosiahnuť výšku 25 metrov a priemer 3 metre. Masívny jedálenský stôl PURE vyrobený z vysoko kvalitného prírodného sheeshamového dreva, vyžaruje jednoduchú eleganciu a má praktickú dĺžku 140 cm.

Objavte svoje nové obľúbené miesto stretnutia!

Prirodzenosť a pevný vzhľad stola sú kombinované s puristickým dizajnom a zaisťujú prirodzenú a jasnú atmosféru. Vďaka svojej veľkorysej rozlohy sa stáva novým kontaktným miestom pre každodenné stolovanie a ponúka dostatok priestoru pre celú vašu rodinu. Vďaka prírodnému drevu môžu dochádzať k farebným odchýlkam a nerovnostiam, ktoré robia každý kus nábytku z masívneho dreva osobitným kúskom a dodajú vášmu bytu nádych stredomorského vkusu.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca): 140 cm  x 75 cm x 90 cm (ŠxVxH)
Nohy: 10 cm x 10 cm (ŠxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, Sheesham, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk