Masívny jedálenský stôl PURE 120-200 cm Sheesham s predlžovacími doskami

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 20976
Dodacia lehota: 7.10.2021
Výrobca: IIG
Vrátenie tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 360.00
432.00
KS

Masívny jedálenský stôl PURE 120-200 cm Sheesham s predlžovacími doskami

Zaujíma nás vaša jedáleň

Sheesham je vysoko kvalitné drevo zo skupiny ružového dreva a považuje sa za štátny strom indického štátu Pandžáb. Pôsobivé zrno je jedinečné vo svete jemných lesov. Strom môže dosiahnuť výšku 25 metrov a priemer 3 metre. Masívny jedálenský stôl PURE vyrobený z kvalitného prírodného Sheeshamského dreva vyžaruje jednoduchú eleganciu a má praktickú dĺžku 120 cm. Môžete rozšíriť stôl na pôsobivú dĺžku 200 cm pomocou zásuvných dosiek, ktoré sú súčasťou dodávky.

Objavte svoje nové obľúbené miesto stretnutí!

Prirodzenosť a robustnosť stola sa spája s puristickým dizajnom a zaručuje prirodzené a čisté línie. Vďaka svojej priestrannej ploche sa stáva novým ústredným bodom denných jedál a ponúka dostatok priestoru pre celú vašu rodinu. Vďaka prírodnému drevu môžu byť patrné drobné odchýlky farieb a nerovností, vďaka ktorým je každý kus nábytku z masívneho dreva nezameniteľným jedinečným kusom a dodá vášmu domovu dotyk stredomorskej atmosféry. Optimálne kombinujte tento stôl s iným nábytkom z kolekcie PURE.

Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý stôl je úplne jedinečný. Vady dreva, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva. Existujúce trhliny sa počas výrobného procesu spájajú a stabilizujú pomocou konektorov vyrobených z toho istého dreva. Preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky. 

Rozmery (cca): 120 - 200 cm  x 75 cm x 80 cm (ŠxVxH)
Nohy: 10 cm x 10 cm
Pripojiteľný stôl: každý 40 x 80 cm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, Sheesham 
Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien