Konferenčný stolík z masívu BODEGA 100 cm mango, prírodný

Cena 348.00
Dostupnosť: január
Cena bez DPH: 290.00
Kód produktu: 39814
Dodacia lehota: január
Výrobca: IIG
KS

Konferenčný stolík z masívu BODEGA 100 cm mango, prírodný

Pre štýlovú obývaciu izbu

S našim individuálnym konferenčným stolíkom BODEGA vám prinášame absolútny dizajnový vrchol do vášho domova. Konferenčný stolí ako bar na víno je vyrobený z mangového dreva a bol prepracovaný ručne. Autentické kovanie v rustikálnom vintage vzhľade poskytuje ďalší lesk a stabilitu.

Vaše obľúbené víno vždy po ruke

Vrcholom tejto truhlice je jej praktickosť - týmto stolom na víno môžete optimálne predstaviť svoje fľaše vína a mať dostatok priestoru pre ďalšie barové predmety, ako sú napríklad zladené poháre na víno alebo vývrtky. Priestor, ktorý je k dispozícii na tomto stole, je preto jedinečný: na bočnej strane sú držiaky na fľaše s vínom a vo vnútri sú ďalšie úložné možnosti a priehradky - napríklad vnútorný bar.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (približne): 100 cm x 40 cm x 60 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, mango, zapečatené, lakované
Kovové kovanie
Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien