Konferenčný stolík z masívu BODEGA 100 cm sheesham, prírodný

- 29% OBJEDNANÍM DO 31.01.2023 DORUČENIE 07.02.2023

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 39060
Dodacia lehota: 7.2.2023
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 399.38
479.25 ks
Pôvodná cena 675.00, Zľava 29 %

Konferenčný stolík z masívu BODEGA 100 cm sheesham, prírodný

Pre štýlovú obývaciu izbu

S našim individuálnym konferenčným stolíkom BODEGA vám prinášame absolútny dizajnový vrchol do vášho domova. Konferenčný stolí ako bar na víno je vyrobený z mangového dreva a bol prepracovaný ručne. Autentické kovanie v rustikálnom vintage vzhľade poskytuje ďalší lesk a stabilitu.

Vaše obľúbené víno vždy po ruke

Vrcholom tejto truhlice je jej praktickosť - týmto stolom na víno môžete optimálne predstaviť svoje fľaše vína a mať dostatok priestoru pre ďalšie barové predmety, ako sú napríklad zladené poháre na víno alebo vývrtky. Priestor, ktorý je k dispozícii na tomto stole, je preto jedinečný: na bočnej strane sú držiaky na fľaše s vínom a vo vnútri sú ďalšie úložné možnosti a priehradky - napríklad vnútorný bar.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (približne): 100 cm x 40 cm x 60 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, sheesham, zapečatené, lakované
Kovové kovanie

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien