Dizajnový konferenčný stolík ART DECO III 155 cm s 3 úrovňami medený

- 30% DOPRAVA ZDARMA
Výrobca: Invicta Interior
Dodacia lehota: 1 - 3 týždne
Kód: 36065
EAN: 4250243557427
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
170.33 bez DPH
204.40 ks
Pôvodná cena 292.00, Zľava 30 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Dizajnový konferenčný stolík ART DECO III 155 cm s 3 úrovňami medený

Hravé kúzlo

Zdajú sa vám tradičné konferenčné stolíky a príručné stolíky nudné, keď sú navrhnuté v obdĺžnikovom alebo okrúhlom tvare? Potom môže byť tento hravý konferenčný stolík s uvoľneným tvarom práve pre vás! Moderný vzhľad zámerne porušuje klasické konvencie a rozdeľuje úložný priestor na celkovo tri podoblasti. Dva nastaviteľné povrchy stola sú v rôznych výškach nad veľkou pevnou sklenenou plochou, čo dodáva celému súboru stabilitu. Týmto spôsobom je možné usporiadať všetky stolové dosky nad seba, aby sa ušetrilo miesto.

Výnimočný kus nábytku v trendovej farbe

Rám vyrobený z kovu medenej farby dodáva tomuto konferenčnému stolíku útulné teplo vďaka jemným červenkastým farebným komponentom, ktoré akoby žiarili. Farebná kombinácia so sklenenými vložkami v čiernej farbe na policiach je nielen veľmi harmonická, ale podčiarkuje aj retro faktor tohto nábytku.

Pútavý a funkčný konferenčný stolík

Konštrukcia tohto konferenčného stolíka kombinuje jasný dizajn s klasicky elegantnými farbami a spája tak funkčné so štylisticko-vizuálnymi aspektmi. Na jednej strane vám prospieva praktické rozloženie troch úrovní, pretože ich môžete použiť ako poličku na rôzne veci, ako sú noviny a nápoje. Na druhej strane, tento konferenčný stolík s tromi úrovňami v medenej a čiernej farbe je sám o sebe pútačom pozornosti, ktorý dáva celej miestnosti vizuálne centrum.

Rozmery (cca):
Šírka: 55 cm / 155 cm (Min./Max.)
Výška: 45 cm
Hĺbka: 50 cm
Farba: meď, čierne sklo
Materiál: pochrómovaný kov, sklo

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk