Ručne vyrobený konferenčný stolík ORIENT STORAGE 80 cm medený

- 26% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 38395
Dodacia lehota: 13.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 209.67
251.60 ks
Pôvodná cena 340.00, Zľava 26 %

Ručne vyrobený konferenčný stolík ORIENT STORAGE 80 cm medený

Každý kúsok je jedinečný - stôl ako z rozprávky

Nechajte svoje oči blúdiť po trblietavom materiáli a objavte krásu, ako z modernej rozprávky. Vďaka tradičnému kladivovému vzhľadu sa tento stôl stáva ústredným bodom vášho priestoru. Sotva existuje kus nábytku s takým šarmom a jedinečným vzhľadom, ktorý by priťahoval pozornosť. Tešte sa na čerstvo uvarený čaj a sladké ovocie, ktoré si môžete vychutnať pri stole s priateľmi a rodinou.

Pre zvláštnu atmosféru

A večery dostávajú veľmi romantický nádych. Plameň sviečky sa trbliece na červenkastom kovovom povrchu, pohár vína otvára útulnosť a relaxačné hodiny. Tento konferenčný stolík tak rýchlo očarí večery. Moderný medený vzhľad sa spája s tradičnými remeslami, ako je kladivárstvo. Táto technika sa používa aj pri šperkoch a bytových doplnkoch a v obytnom priestore vytvára individuálny charakter.


Poznámka: Tento stolík je vyrobený ručne. Charakteristické sú malé hrčky, ktoré robia každú kópiu jedinečnou a nezameniteľnou. Tieto vlastnosti nie sú dôvodmi na reklamáciu. Povrch je vyrobený zložitým procesom, ktorý dodáva každému stolu jedinečnú patinu.

Veľkosť (cca): 80 cm x 30 cm x 80 cm (ŠxVxH)  
Farba: medená 
Materiál: hliník, kovová zliatina 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien